Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 3 – 9 Ekim

Amerika menşeli şirket Valve tarafından Steam’de geçen haftanın en çok satanları ile ilgili şimdiki bilgilendirme listeleri yayınlanmaya devam ediliyor. Bakalım geride bıraktığımız yedi günde, oyuncular hangi oyunlara ilgi göstermişler? Ayrıntılar haberimizde.

3 – 9 Ekim 2022 tarihleri ortasını kapsayan listenin doruğunda yeniden bir değişliğin olmadığını görüyoruz. Ne var ki, bizleri şaşırtmayacak formda, geçtiğimiz haftalarda olduğu üzere kıymetli değişikliklerin yaşandığı tabloların bir yenisi daha karşımızda duruyor.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

  1. Steam Deck
  2. Steam Deck Docking Station
  3. EA SPORTS FIFA 23
  4. Need for Speed Heat
  5. Marauders
  6. Cyberpunk 2077
  7. Grounded
  8. EA SPORTS FIFA 23
  9. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  10. Slime Rancher 2

Sizin de görebileceğiniz üzere Steam Deck, geçtiğimiz hafta içerisinde birinci sıranın yanı sıra yerleştirme istasyonuyla ikinci sıraya da oturmuş durumda. Bir evvelki üçüncü sırada bulunan Need for Speed Heat ve dördüncü sırada yer alan standart sürüm FIFA 23 oyunu, yeni listede yer değiştirmişler.

İlk onun beşinci sırasında Marauders bizi karşılıyor iken, bir evvelki haftanın beşincisi olan Cyberpunk 2077 de bir basamak aşağıya inmiş ve altıncı sıraya yerleşmiş. Grounded ise tam sürümünün çıkışının akabinde listeye geri dönenlerden bir tanesi oldu.

İlk on sıranın son üç basamağına baktığımızda, FIFA 23 oyununun bir diğer sürümü ile karşılaşıyoruz. Benzeri bir durum yeni çıkacak Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 için de geçerli olup, son sırada ise bir evvelki haftanın yedincisi olan Slime Rancher 2 bulunuyor.

Başa dön tuşu