Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 26 Eylül – 2 Ekim

Steam’de geçen haftanın en çok satanları listeleri aktüel olarak yayınlanmaya devam ediliyor. Bu ortalar eski oyunların yaptığı geri dönüşleri daha sık görmeye başladık. Bunda elbette, eskiye oranla indirim oranının yükseltilmesinin de hissesi var. Ayrıntılar haberimizde.

26 Eylül – 2 Ekim 2022 tarihleri ortasını kapsayan aktüel listenin doruğunda tekrar bir değişiklik yaşanmış değil. Ne var ki, bizleri şaşırtmayacak halde, geçtiğimiz haftalarda olduğu üzere değerli değişikliklerin yaşandığı bir tablo ile karşı karşıya olduğumuzu görebiliyoruz.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

  1. Steam Deck
  2. EA SPORTS FIFA 23 Ultimate Edition
  3. Need for Speed Heat
  4. EA SPORTS FIFA 23
  5. Cyberpunk 2077
  6. BONELAB
  7. Slime Rancher 2
  8. EA SPORTS FIFA 23 Pre-order Edition
  9. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  10. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2

Taşınabilir oyun bilgisayarı tanımlanasının daha uygun olacağı Steam Deck, dorukta geçirdiği haftalara bir yenisini ekler iken EA SPORTS FIFA 23 ve Need for Speed Heat de geçtiğimiz haftanın en başarılı oyunlarının başlarında geliyorlar. Sizin de gördüğünüz üzere, aktüel FIFA oyunu listede üç sürümü ile bulunuyor. Bunların birincisi Ultimate, ikincisi dördüncü sırada bulunan standart ve sonuncusu da sekizinci sırada bulunan ön-sipariş sürümü oluyor.

Uzun mühletten sonra birinci ona geri dönmüş olan Need for Speed Heat, üçüncü sıraya yerleşmiş. EA Play aboneliğiniz ile tek kuruş ödemeden oynayabileceğiniz üzere 11 Ekim 2022 tarihinde sona erecek olan % 95 oranındaki indirim ile 25 TL’ye sahip olabilirsiniz. Temel fiyatının 499.99 TL olduğunu göz önünde bulunduracak olursak, bir daha kolay kolay ele geçmeyeceğini düşündüğümüz bu fırsatı kaçırmayın deriz.

Bir evvelki haftanın üçüncü olan Cyberpunk 2077, bu hafta bizi beşinci sırada karşılıyor. Slime Rancher 2 ise iki basamak gerileyip yedinci sıraya oturmuş. Şimdiki listenin bir öteki yeni üyesi, 29 Eylül 2022 tarihinde çıkan BONELAB.

Son iki sıra ise Call of Duty: Çağdaş Warfare 2. Daha evvelden de söylediğimiz üzere, bu bir yazım yanılgısından fazla Steam mağazasının her bir sürümü farklı değerlendirmesi ile oluşmuş bir durum.

Başa dön tuşu