GeForce NOW kütüphanesine 8 oyun daha eklendi

Nvidia’nın bulut tabanlı oyun servisi GeForce NOW oyun kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz yıl duyurulan Google Stadia oyun bölümünde büyük ses getirmeyi başarmıştı. Ancak Stadia’nın çıkışında yaşanan meseleler sanki bu teknoloji için şimdi erken mi sorularını da beraberinde getirdi.

GeForce NOW kütüphanesine 8 oyun daha eklendi

Stadia’dan sonra kullanıma sunulan GeForce NOW ise meselesiz yapısıyla stream tabanlı oyun servislerinin nitekim kullanışlı olduğunu oyun severlere gösterdi. Geçtiğimiz gün Nvidia tarafından mevzu hakkında yapılan açıklamada şu satırlara yer verildi.

Fakat öncelikle, oyunların birden fazla için güncelleme duyurulma vaktinin perşembe günleri olacağını vurgulamak isteriz. Bu sayede GeForce NOW üyeleri, her perşembe, hangi yeni oyunların geldiğini denetim edebilir.

Bu oyunlara “Game Ready on GeForce NOW” diyoruz.

Bunlar, Game Ready Şoförü performans iyileştirmeleriyle bulut oyunlarını optimize etmek için çalıştığımız, anında erişilebilir oyunlar. Halihazırda oyun güncellemeleri ve yamaları için çalışmaya devam ediyoruz: Ayrıyeten bir oyun RTX takviyeli olduğunda, Control’de olduğu üzere, etkileyici ışın izlemeli grafiklere sahip oluyor.

PC’de piyasaya sürüldükleri yahut mümkün olan en yakın tarihte yeni oyun lansmanları yayınlamaya devam edeceğiz. (Bunlardan birkaçı için gelecek haftayı bekleyin!)

İlk #GRonGFN duyurumuz Founders üyeliği olanlar için gelen RTX ON özellikli Contol. “The Foundation” geliştirmesini de GeForce NOW’a getirmek için çalışıyoruz ve güncelleme hazır olduğunda da duyurusunu sizinle paylaşacağız.

GeForce NOW’a bugün prestijiyle toplamda 8 oyun eklendi:

Arma 2: Operation Arrowhead
Control (with RTX ON)
Danganronpa: Trigger Happy Havoc
Dungeons 3
Headsnatchers
IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad,
Jagged Alliance 2 – Wildfire
The Guild 3

Başa dön tuşu