Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 24 – 30 Ekim

Steam’de geçen haftanın en çok satanları listeleri, şimdiki olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bu kez bizleri büyük bir sürpriz bekliyor. Steam Deck aygıtının aylar süren liderlik serisi, geçtiğimiz hafta ile sona erdi. Pekala şimdiki listenin doruğunda hangi oyun var? Ayrıntılar haberimizde.

24 – 30 Ekim 2022 tarihleri ortasını kapsayan listenin birinci sırasında, geçtiğimiz hafta içerisinde değişiklik yaşandı. 28 Aralık 2022 Cuma günü temel çıkışını gerçekleştirmiş olan Call of Duty: Çağdaş Warfare II, Steam Deck aygıtını geride bırakarak doruğun yeni sahibi oldu.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

  1. Call of Duty Çağdaş Warfare II
  2. Steam Deck
  3. Call of Duty Çağdaş Warfare II
  4. Victoria 3
  5. Cyberpunk 2077
  6. Persona 5 Royal
  7. Victoria 3
  8. Victoria 3 Grand Edition
  9. RimWorld Biotech
  10. Football Manager 2023

Uzun bir ortadan sonra doruğun değiştiği geçtiğimiz haftada, ikinci sırada Steam Deck aygıtını görebiliyoruz. Üçüncü sıranın sahibi ise şu an için Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 oyununun bir öbür sürümü oluyor.

Aşağılara indiğimizde, bizi dördüncü sırada 25 Ekim 2022 Salı günü satışa sunulmuş olan Victoria 3 karşılıyor. Bu oyunun liste genelinde üç farklı sürümü bulunuyor. İkincisi yedinci ve Grand Edition olan üçüncüsü de sekizinci sırada yer alıyor.

Bir evvelki hafta birinci ondan düşmüş olan Cyberpunk 2077, yeni listenin beşinci sırası ile geri dönüş yapmış iken yeniden bir evvelki haftanın üçüncüsü olan Persona 5 Royal oyununun da altıncı sıraya kadar gerilemiş olduğunu görebiliyoruz.

Son iki basamakta ise RimWorld – Biotech ve Football Manager 2023 var. Bu iki oyun, bir evvelki hafta tekrar art geriye beşinci ve altıncı sırada yer almışlardı.

Başa dön tuşu