Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 17 – 23 Ekim

Steam’de geçen haftanın en çok satanları listeleri, şimdiki olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Şayet bir evvelki haftadan geçtiğimiz haftaya geçerken ne üzere değişikliklerin yaşandığını merak ediyorsanız, ayrıntılar haberimizde.

17 – 23 Ekim 2022 tarihleri ortasını kapsayan listenin doruğunda tekrar bir değişliğin olmadığını görüyoruz. Ne var ki, bizleri şaşırtmayacak formda, geçtiğimiz haftalarda olduğu üzere kıymetli değişikliklerin yaşandığı tabloların bir yenisi daha karşımızda duruyor.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

  1. Steam Deck
  2. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  3. Person 5 Royal
  4. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  5. RimWorld – Biotech
  6. Football Manager 2023
  7. Uncharted: Legacy of Thieves Collection
  8. Gotham Knights
  9. Red Dead Redemption 2
  10. Gotham Knights

Yayınlanan yeni listede, ne değişiktir ki Steam Docking Station’ın fazla uzun müddet dayanamadığını görebiliyoruz. O denli ki, bahsi geçen ekipman birinci ondan düşer iken yerine ön-sipariş sürümü ile Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 gelmiş. Oyunun bir başka ön-sipariş sürümü ise dördüncü sırada karşımıza çıkıyor. Tam ortalarına ise Persona 5 Royal oturmuş.

Geçtiğimiz haftanın listesinde, birçok yeni oyunun yanı sıra, geri dönüş yapanları da görebilmek mümkün oluyor. Geri dönüş yapanlardan bir tanesi beşinci sıradaki Biotech içeriği ile RimWorld iken, bir oburu ise çabucak gerisinden altıncı sıradaki Football Manager 2023 oldu.

Bildiğiniz üzere geride bıraktığımız hafta, Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu PC için de satışa sunulmuştu. İçeriğinde Nathan Drake ve Chloe Frazer ikilisinin maceralarının anlatıldığı oyunların bulunduğu paket, yedinci sırada bizi karşılıyor. PlayStation konsollarında PC’ye geçiş yapan oyunların genelinde üstün performans sergileyerek daha üst sıralarda yer aldığını görmüştük. Ne var ki Uncharted oyunları şimdilik bir geleneği bozmuş üzere görünüyor. Lakin ilerleyen vakitlerde bu durumun değiştiğini gözlemleyebiliriz.

Son üç sıranın ikisi Gotham Knights oyununa emanet. Oyunun iki sürümünden birisi sekizinci, oburu ise son sırada yer alıyor. Dokuzuncu sıradaki Red Dead Redemption 2 ise birinci ona geri dönen bir diğer oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Başa dön tuşu