Star Wars Jedi: Fallen Order birinci oynanış videosu!

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Respawn Entertainment, tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order için birinci oynanış görüntüsünü yayınladı.

Star Wars Jedi: Fallen Order birinci oynanış videosu!

Tüm galaksiyi kapsayan bir macera, Respawn Entertainment imzalı yeni 3. şahıs aksiyon-macera oyunu STAR WARS Jedi: Fallen Order’da sizi bekliyor. Bu öykü temelli tek oyunculu oyunda, Kısım 3: Sith’in İntikamı’ndaki olayların akabinde Buyruk 66’nın elinden güç bela kurtulan bir Jedi Padawan’ın yerine geçeceksiniz.

Jedi Düzeni’ni tekrar kurma hedefiyle geçmişinizdeki eksik kesimleri toplayarak eğitiminizi tamamlamalı, yeni Güç yetenekleri edinmeli ve ikonik ışın kılıcı sanatında ustalaşmalısınız. Alışılmış bu sırada İmparatorluğun ve ölümcül Engizisyoncuların bir adım önünde olmak zorundasınız.

Karşılaşacağınız düşmanların güçlü ve zayıf taraflarını göz önünde bulundurarak strateji geliştirmeniz ve aldığınız Jedi eğitiminden akla yatkın faydalanarak rakiplerinizi alt edip gizemleri çözmeniz gerekecek. 

Jedi: Fallen Order, vurma, savuşturma ve kaçınma temelli yenilikçi ışın kılıcı düellosu sistemi ve karşınıza çıkacak pürüzlerin üstesinden gelmenizi kolaylaştıracak tesirli Güç yetenekleriyle birlikte Jedi olma hayallerinizi gerçekleştirmenize imkan tanıyor.

Bu düello sistemi sezgisel yolla öğreniliyor, lakin ince detaylarının büsbütün ustası olarak maceranızda yeni kuvvetlere ve yeteneklere kavuşmak için eğitim ve pratik koşul. 

İmparatorluk’tan kaçan eski bir Padawan olarak, İmparatorluk Engizisyoncuları Jedi Nizamını yine kurma planınızı öğrenmeden evvel eğitiminizi tamamlamanız gerekiyor. Bu kıssa temelli macerada eski bir Jedi Şövalyesi, inatçı bir pilot ve korkusuz bir droid ile birlikte İmparatorluğun dehşetli planlarından kaçmalısınız.

Savaş, keşif ve bulmaca çözme odaklı çeşitli misyonları keşfedin ve muvaffakiyetle tamamlayın.  Star Wars Jedi: Fallen Order 15 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak.

Başa dön tuşu