Sonic Frontiers, 2023’te Bolca Yeni İçerik Alacak

SEGA tarafından Sonic Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşım ile Sonic Frontiers için önümüzdeki yıl boyunca yayınlanacak olan içerik yol haritasına ait birinci ayrıntıları açıkladı. Görünüşe nazaran oyunun sahipleri için hoş bir yıl olacak.

Sevimli mavi kirpimizin maceraları yeni oyunlar ile devam ediyor. Sonic Frontiers, geçtiğimiz ay içerisinde satışa sunulmuştu. Metacritic skorları pek parlak olmasa da son periyotta hayli bir konuşulan oyununda, SEGA ve Sonic Team bu kere bizleri açık dünyaya bıraktılar. Gizemli Starfall Islands üzerinde maceradan maceraya koşarken, Chaos Emerald’ları toplamaya çalışacak ve birbirimizden başka düştüğümüz arkadaşlarımız ile yine buluşmaya çalışacağız.

Bu hafta yapılan yeni duyuru ile SEGA, Sonic Frontiers için planlanan 2023 yılı içerik yol haritasını ayrıntılandırdı.

Sonic Frontiers için Ne Tıp İçerikler Planlanıyor?

Yol haritasında yer alan ve yeni öykü içeriği, yeni modlar ve hatta yeni karakterlerden oluşacak bu içerikler, yılın farklı vakitlerinde fiyatsız olarak yayınlanacak. Şu an için bütün güncellemelerin ayrıntıları paylaşılmış değil, fakat birinci yayınlanacak olanın fotoğraf ve müzik kutusu ve yeni meydan okuma modları içereceği belirtildi.

İkinci güncellemede mavi kirpimizin yeni yaşının kutlanacağı yeni bir içerik, açık bölge meydan okumalarının ve yeni bir Koco yaratığı olacak iken, üçüncü ve yılın son güncellemesinde ise yeni bir öykü içeriği ve Amy, Knuckles ve Tails dahil oynanabilir yeni karakterler karşımıza çıkacak.

Şu haliyle içerik manasında tatmin edici şeyler görecekmişiz üzere görünüyor. Elbette tüm ayrıntılar açıklanana kadar beklemek daha sağlıklı olacaktır, fakat önümüzdeki yıl boyunca oyunun oldukça dayanak göreceğini bilmek sevindirici oldu. Bakalım SEGA Sonic Frontiers için içerik ayrıntılarını ne vakit açıklayacak? Gelişmeleri takipte olacağız.

Başa dön tuşu