PlayStation 4’te oynayabileceğiniz en iyi 15 yarış oyunu!

Crash Team Racing Nitro-Fueled
Geliştirici: Beenox
PS4 için yenilenen bir karting klasiği, şayet anında direksiyon başına geçebileceğin, tasasız bir yarışın peşindeysen Crash, muhtaçlığın olan yegâne zıpır keseli dostun. Crash’in sevinçli kız kardeşi Coco Bandicoot’tan makus Tabip Neo Cortex’e kadar bir düzine uçuk kaçık, renkli karakterin bulunduğu bu oyunda, sekize kadar çevrimiçi oyuncunun denetimlerine sunulan bir sürü güçlendirmeler, renkli kişilikler ve yanlamalar mevcut.

Team Sonic Racing
Geliştirici: Sumo Digital
İkonik mavi koşucu süratli ayaklarını biraz dinlendirmeye niyetli. Öyleyse ona ve 14 arkadaşına yarış pistinde katılmaya ne dersin? Kart yarış konseptinin alınıp renkli güçlendirmeler ve temalı pislerle birlikte Sonic dönüşünü eklendiği bu oyun, öğrenmesi kolay denetimleri ve eğlenceyi katlayacak özelleştirilebilir seçenekleri sayesinde yalnızca Sega’nın dikenli maskotunun hayranlarının değil, birebir vakitte Sonic’e aşina olmayan ailelere de hitap ediyor.

GT Sport
Geliştirici: Polyphony Digital
Polyphony Digital’ın rekortmen markasının en yeni imali, başlangıcından beri her daim hayranlarının favorisi oldu. PS4 Pro’da gelişmiş hâle gelen kusursuz görseller, çeşitli modlar ve nizamlı fiyatsız içerik güncellemeleri sayesinde bu oyun, sürüşün olabildiğince gerçeğe yakın olmasını arzulayan herkes için bu çeşitteki imaller ortasında yarışı önde götürmesi mümkün oluyor.

F1 2019
Geliştirici: Codemasters
FIA Formula Bir Dünya Şampiyonası’nın heyecanını, yoğunluğunu ve teknik gelişmişliğini bir ortaya getirmek kolay bir iş olmasa da husus gerçek F1 tecrübesini yaşatmak olduğunda Codemasters her vakit sancağı muvaffakiyetle taşıyan grup olmuştur. Resmi kadroları, pilotları ve en son döneme ilişkin bütün 21 yarış pistini sunmakla kalmayıp birebir vakitte güçlü F2 meslek moduyla yarışarak listelerde üst sıralara oynama talihini da tanıyor.

Başa dön tuşu