Skull and Bones için Yeni Fragmanlar Yayınlandı

Fransız yayıncı tarafından gerçekleştirilen yeni Ubisoft Forward sırasında, Skull and Bones için yeni fragmanlar da gösterildi. Oyuna ait daha fazla ayrıntı öğrendiğimiz bu fragmanlara, haberimizin içeriğinden ulaşabilirsiniz.

Tercihen tek başınıza, iki arkadaşınız ile kooperatif olarak yahut PvP olarak oynayabileceğiniz oyunun öyküsüne nazaran Sainte-Anne ismi verilen bir gemi kazasından kurtulmayı başarmış olan bir korsanın rolüne bürüneceğiz.

8 Kasım 2022 tarihinde Amazon Luna, PC (Epic Games Store ve Ubisoft Store), PlayStation 5, Stadia ve Xbox Series için satışa sunulacak olan Skull and Bones için yeni Ubisoft Forward sırasında üç fragman daha yayınlandı.

Yeni Skull and Bones Fragmanları, Farklı Özellikleri Sunuyor

İlki olan World Context, kaçakçı ağları özelliğini gösteriyor. Bu özellik, oyuncuların kendi makûs şöhretlerini yaratmalarına ve korsan dünyasında ün salmalarına yardımcı olacak oyun içi ticaret ağı oluyor. Ne var ki bunun için makûs şöhretinizi geliştirmeniz ve The Helm olarak isimlendirilmiş korsan ağılınızı açmanız gerekecek.

The Helm, kaçakçılık operasyonlarınızın bir nevi üssü olacak ve daha sonradan satış için kullanacağınız Rum ve Opium üzere pahası yüksek mallar üretebileceksiniz.

Developer Trailer Breakdown isimli fragmanda ise gemi inşa etme ve özelleştirme seçenekleri ekranımıza geliyor. Geminizin nasıl hareket yapabileceği, ne kadar güçlü olabileceğiniz ve hangi desteklerin işinize yarayacağı konusunda denemeler yapabileceksiniz.

The Sambuk ve The Brig üzere farklı gemi çeşitlerini de görmenin yanı sıra, her birinin kendisine mahsus silahlarının, cephanesinin, döşemesinin ve kozmetik eşyalarının olacağı da söylenmiş.

Sonuncu fragman ise bir oynanış fragmanı olarak karşımıza çıkıyor. Keyifli seyirler dileriz.

Başa dön tuşu