Saints Row için Eğlenceli Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Yeni Saints Row için önümüzde fazla bir vakit kalmadı. GamesCom 2022 fuarının bir gün öncesinde, yani 23 Ağustos 2022 tarihinde PC (Epic Games Store), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak olan oyun için keyiflendirici bir öykü fragmanı yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

Serinin sil baştan alınacağı oyunda, yeni bir sokak çetesinin denetiminde olacağız. Bu sefer hayali Santo Ileso kentine gidecek ve kendi hata imparatorluğumuzu oluşturma gaye ile her biri farklı oynanış tecrübesi sunacak Los Panteros, The Idols ve Marshall olmak üzere öbür üç çete ile gayrete girişeceğiz.

Yeni Saints Row Kıssa Fragmanını Kaçırmayın

Her ne kadar ciddiyetin az biraz daha arttırılacağı söylenmiş olsa da, serinin özündeki mizahi taraf korunacak ve abartılı ve absürt sahneler ile müsabakaya da devam edeceğiz. Zati yeni yayınlanmış olan kıssa fragmanı da aksiyon dolu sahneler ile bunun örneklerini bir oldukça gösteriyor. Ayrıyeten elbette karakterlerimizi ve rakip çetelerden düşmanlarımızı da görebilmemiz mümkün oluyor. Keyifli seyirler dileriz.

Senaryo boyunca gireceğimiz çatışmalar dahil, oyunun genelinde otomobil, bisiklet, uçak, helikopter, VTOL, go-kart ve hatta wingsuit bile kullanabileceğiz. Bulduğumuz özel araçları da garajımızda saklayabileceğiz.

Gelmiş geçmiş en ayrıntılı araç özelleştirme ve karakter yaratma sisteminin sunulacağı yeni Saints Row oyununun karakter tarafında beden, yüz, saç ve kıyafet kapsamında The Boss’un dış görünüşünü değiştirebileceğiz. Ana karakterimiz için, serinin evvelki oyunlarına nazaran daha fazla farklı ses seçeneği olacak.

Son olarak, senaryoyu başından sonuna kadar arkadaşlarınız ile oynayabilme imkanı sunan kooperatif takviyesi ile satışa sunulacak olan yeni oyunun çapraz platform dayanağının olmayacağı da onaylanmıştı.

Başa dön tuşu