Rick and Morty, God of War Ragnarök Videosuyla Karşımızda

Rick and Morty, eğlenceli bir God of War Ragnarök görüntüsü ile karşımıza çıktı. Her ne kadar kısa olsa da, yüzümüzü yeniden bir epey güldürüyor. Kaçırmayı istemeyeceğiniz görüntüye, haberimizin içeriğinden göz atabilirsiniz.

Justin Roiland ve Dan Harmon tarafından Cartoon Network kanalı için yaratılan bilim-kurgu durum güldürüsü olan Rick and Morty, dünya genelinde epey fazla takipçisi olan bir animasyon serisi. Çılgın bir bilim insanı olan Rick Sanchez ve düzgün kalpli lakin huysuz torunu Morty Smith ikilisinin başından geçen şanssız olayların anlatıldığı serinin yeni döneminin eli kulağında.

Bildiğiniz üzere reklam kampanyaları ve oyun içerikli görüntüler ile de karşımıza gelen Rick and Morty, 9 Kasım 2022 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 5 için satışa sunulması beklenen God of War Ragnarök için özel ve televizyon reklamı tadında bir görüntü ile karşımıza çıktı.

Yeni Rick and Morty Görüntüsünü Kaçırmayın

Talihsiz olaylar dizisinin oyuna özel görüntüsü, toplumsal medya üzerinden God of War Ricknarock ismiyle paylaşılmış ve seyir zevkinin hayli yüksek olduğunu söylemek hiç de yanlış bir tanımlama olmaz. Eğlenceli sunumundan hiçbir şey kaybetmemiş.

Video, Rick’in saçlarını kazıması ve yüzünü boyaması ve torununun da bunu büyük şaşkınlıkla izlemesi ile başlıyor. Durumu anlayamayan Morty, büyük babasından “Epik bir maceraya atılıyoruz, Morty.” karşılığını alması ile daha da bir şaşkına dönüyor. Devamında ise Rick, “God of War, Morty! Yeni olanı. Kratos bir baba, çocuğu ise meraklı. Senin üzere, Morty. Meraklısın sen.” diyor.

Fazla vakit kaybetmeyi istemeyen Rick, torununa bir yay veriyor ve sonrasında da açtığı geçit ile ikili God of War (2018) mitolojisine geçiş yapıyorlar. Önlerine çıkan birinci kasadan Leviathan baltasını da almaları ile Kratos ile Atreus modu açılmış oluyor.

Videonun devamında dokuz diyarı gezeceklerini söyleyen Rick, baltayı inceler iken şimdi duyurulmamış güncellemelerin olduğuna da dikkat çekiyor. Her ne kadar ayrıntı vermemiş olsa da, ilgi uyandırdığını söylemek gerek. Bakalım bu bahsi geçen ‘henüz duyurulmamış güncellemeler’e SIE Santa Monica Studio ne vakit açıklık getirecek?

Başa dön tuşu