PlayStation Store için büyük indirim dönemi başladı!

Nisan ayında tüm dünyaya indirimli oyunların bulunduğu kampanyalar sunarken, Türkiye’yi bu kampanyadan yoksun bırakan PlayStation, “Büyük Japon Oyunları” başlıklı yeni indirimleri ile kullanıcılarının gönlünü almaya devam ediyor.

PlayStation Store için büyük indirim periyodu başladı!

Konsol oyunlarının önde gelen isimlerinden birisi olan PlayStation, Nisan ayının ikinci büyük indirim periyodunu başlattı. Şirket yeni bir aktiflik ile tekrar karşımızda. “Japon Oyunlarına Büyük İndirimler” adı ile geçen aktiflik kapsamında birçok oyun büyük indirimler ile kullanıcılara sunuluyor. Japon menşeili oyunlarda yapılan bu indirimler iki hafta boyunca devam edecek.

PlayStation kullanıcılarının hatırlayacağı üzere, şirket bulunduğumuz Nisan ayının başında dünyada devam eden indirimleri yalnızca Türkiye’de kaldırmış ve kullanıcılar tarafından epeyce reaksiyon çekmişti. PlayStation bu olay sonrasında kendisine olan bu makûs izlenimi düzeltmek ismine, bu indirimleri kullanıcılarına yine sunmaya başlamıştı.

Öyle görünüyor ki PlayStation “Büyük Japon Oyunları” başlıklı yeni indirimleri ile kullanıcılarının gönlünü almaya devam ediyor.

Oyunlar ortasında dikkati en fazla çeken ise 2019 GOTY (Yılın Ödülü)’ne aday gösterilen Resident Evil 2‘nin Deluxe versiyonu olarak dikkatimizi çekiyor. Oyunun fiyatı 219 TL’den 114 TL’ye düştü. Souls serisinin sevilen oyunu Dark Souls III’de 64 TL’ye satılıyor. Listenin en bilinen öbür oyunları ise Devil May Cry 5, Monster Hunter: World ve Yakuza olarak gözümüze çarpıyor.

Bu kampanyanın 9 Mayıs tarihinde Türkiye saati ile 02.00’da sona erecek olduğunu siz bedelli okuyucularımıza ayrıyeten belirtelim.

“”

Başa dön tuşu