PUBG New State Kasım Güncellemesi Yayınlandı

PUBG New State Kasım güncellemesi yayınlandı. Beraberinde birçok yeniliği getiren güncellemeye ait tüm ayrıntılar haberimizde.

Bugün yayınlanan güncelleme ile birinci evre kuralları değişikliği, Atış Poligonu modu, yeni özel nişancı tüfeği ve Survivor Pass Vol.13 olmak üzere birçok yenilik bizleri bekliyor. Krafton tarafından yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

PUBG: New State Kasım Güncellemesi Detayları

KRAFTON, Inc. bugün iOS ve Android platformlarındaki tanınan battle royale oyunu NEW STATE MOBILE için Kasım güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme ile oyuncular artık mavi alanın ikinci kademesinde bir kadro arkadaşının isteği olmadan elenirlerse bir maçta tekrar doğabilecekler. Bununla birlikte oyuncular, NEW STATE MOBILE’ın yeni atış poligonu modunda dövüş hünerlerini geliştirebilirler ve yüksek skorlar için gayret edebilirler, yeni SL8 Özel Nişancı Tüfeğini (DMR) deneyimleyebilirler ve Survivor Pass Vol. 13 boyunca özel mükafatlar kazanmak için ilerleyebilirler.

NEW STATE MOBILE’ın Kasım güncellemesinin tüm ayrıntılarına BURADAN erişebilirsiniz ve öne çıkan değerli ayrıntıları aşağıda görebilirsiniz.

Battle Royale “İlk Aşama” kurallarında yapılan değişikliklerle çabaya geri dönün: Bu güncellemeden itibaren bir oyuncu, bir battle royale maçı sırasında mavi alanın ikinci basamağında elenirse, maça bir kere bir kadro arkadaşının yeşil işaret fişeği tabancasını ateşlemesine gerek olmadan geri dönebilir. Bu özellik hem solo hem de kadro modlarına eklendi. Bir maça yine girerken oyuncular bir dron ile haritaya geri dönüyorlar ve yine doğduklarında, yeşil işaret fişeği tabancası kullanan bir ekip arkadaşı tarafından sahip olacakları birebir tüm ekipmanlara erişebilecekler.

ATIŞ POLİGONU modunda yüksek puanları kovalayın: Oyunun EĞİTİM MODU’na yapılan bu yeni ekleme, oyuncuların atış marifetlerini geliştirirken tıpkı vakitte yüksek puanlar kazanmak ve liderlik tablosunda yüksek sıralara yerleşmek için rekabet etmelerini sağlar. ATIŞ POLİGONU modunu oynarken, oyuncular birer dakikalık üç raunta katılarak favori silahlarını seçebilirler. Her tıpta oyunculara çeşitli gayeleri yok etme vazifesi verilecek. Oyuncular, komboları bir ortaya getirebilirler ve gayeleri süratli bir biçimde yok ederlerse ekstra puan kazanabilirler. Bu dönem sona erdiğinde, oyunculara ATIŞ POLİGONU modu sıralamalarına nazaran mükafatlar verilecek.

Yeni SL8 DMR’ye göz atın: Oyuncular artık 5,56 mm mühimmat kullanan yeni SL8 DMR’yi deneyebilirler. SL8, güçlü hasara sahip ve namlu, dürbün, şarjör ve kundak eklentileri ile donatılabilen bir silahtır. SL8, gayret sırasında daha kapalı bir yaklaşımı tercih edenler için bir baskılayıcı namluyla da özelleştirilebilir. Baskılayıcı namlu, azaltılmış geri tepme denetimi ve azaltılmış namlu yuvası slotu kaybına karşılık hasar oranını ve gürültü bastırmayı arttırır.

Yeni Survivor Pass Vol. 13 ile özel eşyalar kazanın: Survivor Pass Vol. 13’ün öne çıkan karakteri, GLC’den Carrie Mcgrath. Survivor Pass’in kıssa misyonlarını tamamlayan tüm oyuncular, yüz görünümünü fiyatsız olarak kazanabilecekler. Premium Pass’e yükseltme yapanlar ayrıyeten Carrie Mcgrath’ın kostüm setini alacaklar. Oyuncular Survivor Pass’ta düzey atlamaya devam ettikçe, ekstra mükafatlar sunulacak. Son olarak, Premium Pass’i satın alan oyuncular, muhakkak bir pass düzeyine ulaştıklarında NEW STATE CREDITS (NC) iadesi alabilirler.

Başa dön tuşu