Death Stranding hakkında yeni ayrıntılar geldi!

Kojima’nın kurucusu olduğu Kojima Productions, 29 Mayıs’ta Death Stranding ile ilgili yeni bir paylaşım yapılacağını duyurdu. Fragman, oynanış görüntüsü yahut çıkış tarihi duyurusu olabilir, şimdi belirli değil. Kojima Productions işvereni Hideo Kojima ayrıyeten dün gece 30 saniyelik bir teaser görüntü yayınladı.

Death Stranding hakkında yeni ayrıntılar geldi!

Açık dünya aksiyon oyunu Death Stranding Sony’nin E3 basın konferansında PlayStation 4 için duyuruldu ancak konsolun baş mimarı Mark Cerny tarafından yapılan açıklamalara nazaran bir sonraki PlayStation konsoluna da çıkacak. Oyun hakkında hala çok fazla bilgiye sahip değiliz.

#deathstranding pic.twitter.com/5b470xUPnR

— HIDEO_KOJIMA (@HIDEO_KOJIMA_EN) 26 Mayıs 2019

Şu ana kadar Death Stranding ile ilgili paylaşılan tüm görüntüler ve bilgiler oyun hakkında pek ayrıntılı bilgi vermiyor. Oyunun tanıtım yazısında yer alan bilgilere nazaran; Efsanevi oyun imalcisi Hideo Kojima tarafından geliştirilen bu oyunda eşsiz bir seyahate çıkın.

Ölümün gelgitlerinin her yerde pusuda beklediği ölümcül ve gizemli dünyaya meydan okurken emekçi Sam Bridges’i oynayın. Death Stranding; Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux ve Guillermo del Toro’nun yer aldığı yıldız takımıyla eşsiz ve unutulmaz bir oyundur. 

Başa dön tuşu