PUBG Mobile’a yeni özellikler geldi!

Geliştirici firma Tencent Games, PUBG Mobile için 014.0 tam sürüm içerik güncellemesini yayınladı. Güncellemede PUBG Mobile’ın zombi modunun bulaşıcı versiyonuyla yeni Royale Pass temaları da var. Oyuncular yeni güncellemeye App Store ve Google Play üzerinden fiyatsız ulaşabilecek.

PUBG Mobile’a yeni bir mod geldi!

Kısa vakit evvel PUBG MOBILE ve Resident Evil 2 ortak çalışmasıyla yayınlanan zombi modu, klasik battleground tecrübesine yaşayan ölüleri eklemişti. Büyük ilgi gören içerik güncellemesiyle, oyuncular gün doğumuna kadar yaşayan meyyit sürüleriyle savaşarak yeteneklerini sergiliyorlardı.

Yeni asimetrik PvP Bulaşıcı Yaşayan Öldü moduyla, oyuncular Zombiler ve Savunmacılar olarak iki kümeye ayrılacak ve yeteneklerini birbirlerine karşı test edebilecek. Savunmacılar ateşli silahlarla zombilere karşı savaşırken, Zombiler de yakın dövüş silahlarıyla hücuma geçecek ve periyodik özel yeteneklerini kullanarak Savunmacılara hastalık bulaştırmaya çalışacak. Savunmacıların tamamına hastalık bulaştığında, Zombiler kazanmış olacak!

Bulaşıcı Yaşayan Meyyit moduyla birlikte, 0.14.0 versiyonunda şu yenilikler de bulunacak:

  • Deniz Hazineleri Teması – Yaz döneminin eğlenceli deniz temalarını devam ettiren “Yedi Denizlerin Hazinesi” PUBG MOBILE ana menüsüne ve oyun içi ekipmanlara eklendi.
  • Royale Pass Dönem 8 – Oyuncular, stoklara eklenen tanınan dönem ekipmanlarının kilidini açma talihini tekrar yakalayacak.
  • Günlük Misyon Sistemi Güncellemesi – Oyun-içi vazifeler oyuncuların az bulunan ganimetler bulma bahtını yükseltecek
  • iOS Art Plan İndirme – iOS kullanıcıları artık PUBG MOBILE’ı art planda açık tutabilecek ve güncelleme yapabilecek.
  • Android Kaynak Genişletme Paketi – Android yükleme paketinin boyutu küçültüldü. Az kullanılan oyun içi ekipmanlar tekrar kullanılana kadar Kaynak Genişletme Paketi’nin içinde saklanabilir.
  • Hazine Avı – Güncellemeyle gelen milyon dolar ödüllü sürpriz oyun içi hazine avında, oyuncular altın, gümüş ve bronz pusulaları toplayarak mükafatlar için yarışacak.
Başa dön tuşu