Immortals Fenyx Rising Yan Oyunu 2025’te Gelebilir

Oyun dalının değerli isimlerinden Jeff Grubb, Immortals: Fenyx Rising yan oyununa ait birtakım telaffuzlarda bulundu. Görünüşe nazaran oyun 2025 yılında satışa sunulabilirmiş. Pekala Grubb daha öteki neler dedi? Ayrıntılar haberimizde.

Esasen Gods & Monsters olarak duyurulan ancak Monster Energy tarafından yapılan itiraz nedeniyle ismi Immortals: Fenyx Rising olarak değiştirilen oyun, 3 Aralık 2020 tarihinde PC (Epic Games Store ve Uplay), PlayStation 4, PlayStation 5, Stadia, Switch, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuştu.

Bizleri bir kere daha Yunan mitolojisine götüren kıssada, oyuna ismini veren Fenyx rolünde olup da her biri rablerden esinlenilmiş yedi farklı bölgeye ayrılan açık bir dünyada, Yunan rablerini karanlık bir lanette kurtarmak için gayret ediyorduk.

Immortals Fenyx Rising Yan Oyunu Çalışmaları Başlamış

Çıkışı sonrasında genişletme paketleriyle de desteklenen oyun için, bir müddettir ortalıkta devam oyununun geleceğine dair söylentiler dolaşıyordu. Şimdilik Ubisoft tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, Games Mess Decides podcast yayınına katılmış olan Giant Bomb gazetecisi Jeff Grubb tarafından söylenene nazaran Immortals: Fenyx Rising için bir yan oyun görebiliriz.

“Ubisoft Quebec’in Immortal Fenyx Rising devam oyunu, tam bir devam oyunu değil. Daha çok bir yan oyun. Üretim evresindeki ismi Oxygen. Bu kez Hawaili Polinezya kültürüne dayalı olacak. Yeniden İlah anlatımcı olacak. Görsel olarak tekrar stilize etmeye çalışacaklar, ancak daha az Breath of the Wild kopyası olacak. Geliştirilme öncesi basamağın başlarında. Birkaç konsept sanat çalışması gördüm. 2025’te gelebilir.”

Bakalım Ubisoft ve Ubisoft Quebec stüdyosunun Jeff Grubb tarafından söylenenlere nasıl bir geri dönüşte bulunacak yahut bulunacak mı? Mümkün gelişmeleri takipte olacağız.

Başa dön tuşu