PUBG ile Dead by Daylight İşbirliği Geliyor!

Behaviour Interactive ve Krafton ortasında imzalanan yeni muahedeye bakılırsa, Cadılar Bayramı periyodu biz oyuncular için oldukça eğlenceli geçecek. Bu ay içerisinde PUGB ile Dead by Daylight işbirliği gerçekleştirilecek. Ayrıntılar haberimizde.

Krafton tarafından verilen ayrıntılara nazaran, PUBG: Battlegrounds için kostümler, maskeler, kozmetik eşyalar, Dead by Daylight modunu oynayarak asimetrik çok oyunculu oyunda kullanabileceğiniz bir kıyafet, sprey ve maske kazanabileceksiniz. New State için de çeşitli kostümler sizi bekleyecek. Yapılan açıklama şu biçimde;

PUBG ile Dead by Daylight İşbirliği, Cadılar Bayramında Geliyor!

Bugün KRAFTON, Inc., Ekim ayında hem PUBG: BATTLEGROUNDS hem de NEW STATE MOBILE’a DEAD BY DAYLIGHT dehşetini getirecek birden fazla oyunlu bir iş birliği için Behaviour Interactive ile iştirak başlattığını duyurdu. Bu Cadılar Bayramı döneminde yalnız seyahate çıkmak inançlı değil zira her iki oyunda da oyuncular DEAD BY DAYLIGHT’ın en ikonik katillerinden kimileri üzere giyinebilecekler, tüyleri diken diken eden kozmetik eşyalarla hayatta kalanları avlayabilecekler ve PUBG: BATTLEGROUNDS’a özel korkutucu bir aktifliğe katılabilecekler.

KRAFTON’un Behaviour Interactive ve DEAD BY DAYLIGHT ile iştirakinin bir özetini aşağıda görebilirsiniz.

PUBG: BATTLEGROUNDS x DEAD BY DAYLIGHT

Avlanmak İçin Giyin: 19 Ekim – 7 Aralık tarihleri ortasında PC’de ve 20 Ekim – 8 Aralık tarihleri ortasında konsollarda yer alacak olan DEAD BY DAYLIGHT iş birliği, PUBG: BATTLEGROUNDS oyuncularına aşağıdakiler de dahil olmak üzere iş birliği temalı kozmetik mükafatlar kazanma bahtı sunacak:

  • Kostümler (4x set)
  • Maskeler (4x)
  • Sırt çantası kozmetikleri (3x)
  • Tava kozmetiği
  • İsim Künyesi

Özel Aktiflik Mükafatları için Avlanmaya Devam Edin: DEAD BY DAYLIGHT iş birliği boyunca sonlu bir mühlet zarfında oyuncular nabız yükselten ve tüyler ürpertici ikonik DEAD BY DAYLIGHT oyun içi web aktifliğini deneyimleyebilirler. Bir Katil ve üç Hayatta Kalan’ın olacağı toplamda dört oyuncu, web aktifliğine oyun içindeki lobiden erişerek katılabilir. Üç Hayatta Kalan, DEAD BY DAYLIGHT’ın temel öğelerini kullanarak Katil’in dikkatini dağıtmak için eşyalar atarak zekalarını ve yeteneklerini Katil’den kaçmak için kullanmak zorunda kalacaklar. Hayatta kalanlar, kaçmak için çıkış kapılarını güçlendirmek ismine haritadaki jeneratörleri onarmalılar. Oyuncular 21 Ekim – 7 Kasım tarihleri ortasında aşağıdaki vazifeleri tamamlayarak mükafatlar kazanabilirler:

  • DEAD BY DAYLIGHT modunu bir kere oynayın ve DEAD BY DAYLIGHT’ta kullanılabilecek bir ‘Dwight Unknown’ Lone Survivor Kıyafet Kodu alın
  • DEAD BY DAYLIGHT temalı bir sprey kazanmak için DEAD BY DAYLIGHT modunu beş kere oynayın
  • Katil olarak toplamda 10 skor yapın ve Hemşire (DEAD BY DAYLIGHT karakteri) maskesini alın

NEW STATE MOBILE x DEAD BY DAYLIGHT

Katil Cadılar Bayramı Kostümleri: İş birliği boyunca oyuncular bu yıl Cadılar Bayramı kostümlerine korkutucu bir his katmak ismine özel DEAD BY DAYLIGHT kozmetikleri elde edebilirler. DEAD BY DAYLIGHT temalı oyun içi eşyalar ve iş birliği sandıkları, 20 Ekim – 23 Kasım tarihleri ortasında tüm oyuncular için erişilebilir olacak.

Başa dön tuşu