Project: The Perceiver Oyunu, PlayStation için Duyuruldu

Açık dünya aksiyon oyunu Project: The Perceiver, yakın bir vakit evvel duyuruldu. Şimdilik hakkında pek çok ayrıntının verilemediği oyun için yedi dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Birinci söylenenler ise haberimizde.

Son periyotta, Çinli oyun stüdyolarından fazlaca yeni oyunlar görmeye başladı. Mesela GamesCom 2022 sırasında pek çok yeni duyuru ile karşımıza çıkmışlardı. Project: The Percevier ise bunların bir yenisi olacak.

PaperGames ve 17ZHE Studio tarafından geliştirilmekte olan oyun, PlayStation 4 ve PlayStation 5 için duyuruldu. Net bir çıkış tarihi verilmemiş olan Project: The Percevier için platforma özel olup olmayacağına dair bir şey söylenmemiş. Yani sonradan PC ve Xbox konsollarında da görüp görmeyeceğimiz bilinmiyor.

Project: The Perceiver Nasıl Bir Oyun Olacak?

İnançların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyada geçecek olan oyunda, kaosun hakim olduğu topraklarda gezecek ve ülkülerinin maskeler ile pekiştirildiği maskeler takan birçok farklı karakter ile karşılaşacağız. Ayrıyeten kırsal bölgede keşfedilen ve halkın büyük bir endişeye kapıldığı tuhaf bir varlıktan da bahsedilmiş.

Yakın bir vakit evvel duyurulmuş olan oyun için yedi dakikalık bir oynanış görüntüsü da yayınlandı ve epeyce dikkat cazibeli olduğunu söyleyebiliriz. O denli ki açık dünyasının Ghost of Tsushima ve öyküsü ile daha çok atakları bloklama ve savuşturma üzerine kurulmuş ve düelloların da karşımıza çıkacağı oynanışının ise Sekiro: Shadow Die Twice oyunundan esinlenildiği göze çarpıyor.

Başa dön tuşu