Resident Evil 2 Remake için Geralt modu yayınlandı

Pek çok otorite tarafından 2019’un en âlâ oyunu olarak lanse edilen Resident Evil 2 Remake için yeni modlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Kısa müddet evvel Ciri modu ile karşımıza çıkan Resident Evil 2 Remake için artık de Geralt modu yayınlandı.

Oyun severlerin de bildiği üzere Ciri ve Geralt 2015 yılında raflardaki yerini alan The Witcher 3 Wild Hunt’ta denetim ettiğimiz iki ana karakterdi.

Ayrıca geçtiğimiz yılın sonlarına gerçek Netflix’te yayınlanan The Witcher dizisinde ön planda olan 3 karakterden 2’siydi.

Fluffyquack isimli kullanıcı tarafından yayınlanan mod sayesinde artık Resident Evil 2 Remake’i Geralt karakteriyle oynayabileceğiz.

Geralt artık de zombileri öldürecek

Elbette burada aklınıza Geralt’ın büyülerini ve kılıçlarını kullanmak gelmesin. Geralt oyuna yalnızca karakter olarak dahil edilecek. Yani tekrar zombileri etrafta bulduğumuz mermilerle alt etmek zorunda kalacağız.

Modu deneyenler genel olarak problemsiz bir formda çalıştığını belirtmişler. Tekrar de muhtemel aksaklıkları önlemek ismine, modu kurmadan evvel save belgelerinizin yedeğini almanızı tavsiye ederiz.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. Mod şimdilik oyunun PC versiyonu için yayınlanmış durumda. Yani PS4 ve Xbox One kullanıcıları bu moddan yararlanamazlar.

Hatırlanacağı üzere Capcom kısa mühlet evvel Resident Evil 2 Remake versiyonundaki Denuvo müdafaasını kaldırmıştı. Bu sayede oyunun PC üzerinde çok daha akıcı bir formda çalıştığını söyleyebiliriz.

Dilerseniz Geralt modunu buradan indirebilirsiniz.

Başa dön tuşu