Project: The Perceiver Oynanış Videosu Yayınlandı

PlayStation konsolları için özel olarak geliştirilen Project: The Perceiver oynanış görüntüsü ile geri döndü. Geçtiğimiz ay içerisinde duyurulan oyun için gerçekleştirilen canlı yayın sırasında gösterilen oynanış görüntüsü, ayrıntıları içerisinde barındırıyor.

Çin menşeli geliştirici Papergames ve dahili 17ZHE Studio tarafında geliştirilen Project: The Perceiver, halihazırda PlayStation 4 ve PlayStation 5 için geliştiriliyor. Şimdi öteki platformlara da çıkıp çıkmayacağı belirtilmediği için PC ve Xbox tarafı için bir şey diyemiyoruz. Lakin PC versiyonunun da geliştirildiğine dair söylentilerin olduğu bilgisine yer vermeden geçmeyelim.

İnançların karşı karşıya geldiği fantastik bir dünyada geçecek olan oyunda, kaosun hakim olduğu topraklarda gezecek ve ülkülerinin maskeler ile pekiştirildiği maskeler takan birçok farklı karakter ile karşılaşacağız. Bu süreçte ayrıyeten tuhaf varlıklar da yolumuza çıkacaklar.

Project: The Perceiver Oynanış Videosu

Geliştiriciler tarafından gerçekleştirilen şimdiki canlı yayında, oyuna dair daha fazla şey görebiliyoruz. Süratli tempolu çatışma sistemi ile Sekiro: Shadows Die Twice oyununu Project: The Percevier, çevresel elementler ve mahzurlar ile birtakım platform üslubu özel vazifeler de içerecek.

Sunum sırasında göze en çok çarpan ise elbette görsellik. Oyunun PlayStation 5 üzerinde oynandığı her halinde belirli oluyor diyebiliriz. Pürüzsüz animasyonlar ve muazzam kaplamalar ile ortam son derece etkileyici düzeyde gerçekçi görünüyor. Kimi noktalarda, karakterimizin yakınlaştırılması ile hem ayrıntılı tasarımı hem de saç fiziklerini görme fırsatımız oluyor.

Oynanış kısmında ise, Soulsborne stili zorluk düzeyi olacakmış üzere görünüyor. Bu bağlamda, etrafımız düşmanlar tarafından çevrildiği anda zamanlamayı tam tutturmamızın ve stratejik açıdan düşünmemizin gerekeceği anlar bizi bekleyecek.

Başa dön tuşu