Prime Gaming Ekim 2022 Oyunları Ortaya Çıktı

Perakendeci devi Amazon, bu yakınlarda Prime Gaming Ekim 2022 oyunları için beklenen duyuruyu yapacak. Lakin geçtiğimiz ay olduğu üzere Dealabs forumlarından billbil-kun tekrar sahneye çıktı ve olası listeyi sızdırmayı başardı. Kendisinin bu mevzuda ne kadar muteber olduğunu biliyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games mağazasına misal olarak, Prime Gaming servisi üzerinden de tertipli olarak her ay birçok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu epeyce makul, hatta tabir yerindeyse sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyat karşılığında aboneleri ile buluşturmuştu.

billbil-kun tarafından yayınlanan listeye bakılırsa, toplam kıymeti 846 TL olan oyunlar ile Ekim ayı da biz oyuncular için pek hoş geçecek. O denli ki, Middle-earth: Shadow of War, Total War: Warhammer II ve Fallout 76 dahil yedi oyun ile buluşacağız. Fakat tekrar de bu listenin şimdi Amazon tarafından onaylanmadığını belirtelim.

Prime Gaming Ekim 2022 Oyunları Hangileri Olacak?

  • Fallout 76
  • Middle-earth: Shadow of War
  • Total War: Warhammer II
  • Glass Masquerade
  • Loom
  • Hero’s Hour
  • Horace

Listedeki dikkat çekenlerden olan Middle-earth: Shadow of War, Shadow of Mordor oyununun devamı niteliğinde satışa sunulmuştu. Birinci oyunun öyküsüne nazaran Black Gate of Mordor’un güvenliğinden sorumlu olan Talion’un ailesi Sauron orduları tarafından öldürülüyor. Lakin ana karakterimiz hayalet vari marifetler ile diriliyor ve intikam almak için Mordor’a gidiyor. Talion kendisini diriltenin temelinde Celebrimbor olduğunu da sonradan keşfediyor. Middle-Earth: Shadow of War ise Talion ve Celebrimbor ikilisinin Sauron ile uğraş edebilmek için bir ordu oluşturmak maksadıyla yeni bir Güç Yüzüğü yarattıkları kıssaya kaldığı yerden devam ediyor.

Bir öteki dikkat çeken oyun olan Total War: Warhammer II, birbirinden farklı dört topluluk ortasından seçim yaptığımız ve devasa çapta fantastik bir dünyayı kurtarmak yahut yok etmek için verdiğimiz çabayı anlatıyor.

Son olarak Fallout 76 ise, serinin birinci MMO tipi oyunu olma erdemine nail oldu. Bethesda Softworks için bir kabus olan bu oyun, hala teknik problemlerinden tam manasıyla arınabilmiş değil. Fallout 76, büyük savaşın yirmi beş yıl sonrasında geçiyor. Vault 76’nın açılması ile hayatta kalmayı başaranlar Appalachia haritası üzerinde seyahat ederek toplumu tekrar oluşturmaya çalışıyorlar.

Başa dön tuşu