Gotham Knights için En Düşük PC Gereksinimleri Açıklandı

Önümüzdeki hafta çıkması beklenen Gotham Knights için en düşük PC gereksinimleri açıklığa kavuştu. Pekala bilgisayarınız oyun için kâfi olacak mı? Bu sorunun yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

Gotham Knight ile buluşmaya epey az bir vakit kaldı. 21 Ekim 2022 tarihinde PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak. Ağustos ayı içerisinde geliştirilme süreci tamamlanmış olan oyunun çıkış fragmanı da geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı.

Duyurulduğu birinci günden bu yana birçok tanıtım fragmanı yayınlanmış, oynanışa dair birçok bilgi verilmişti. Lakin bir husus hala gizemini korumaktaydı: Sistem ihtiyaçları. Bildiğiniz üzere Gotham Knight esasen PlayStation 4 ve Xbox One için de geliştiriliyordu, lakin en âlâ tecrübenin sunulması emeliyle eski jenerasyon versiyonları sonradan iptal edilmişti. Yani yalnızca mevcut kuşak için çıkışını gerçekleştirecek. Haliyle sistem ihtiyaçlarının de yüksek olması bekleniyordu.

Gotham Knights için En Düşük PC İhtiyaçları Ürküttü

Twitter üzerinden yapılan yeni paylaşım ile oyunu bilgisayarında oynayacak olan oyuncular için merak edilen sorunun yanıtı kısmen verildi. Kısmen diyoruz; zira, yalnızca en düşük sistem ihtiyaçları açıklandı.

WB Games Montreal tarafından verilen bilgilere bakılırsa, Intel Core i5-9600K yahut AMD Ryzen 5 3600 işlemcili, 8 GB bellekli ve GeForce GTX 1660 Ti yahut AMD Radeon RX 590 ekran kartlı bir bilgisayara gereksiniminiz olacak. Lakin bunun en düşük ayarda, 1080p çözünürlükte ve 60 FPS akıcılığında oynanabilmesi için belirlenen ihtiyaçlar olduğu belirtiliyor.

En düşük ayarlar bu düzeyde olunca, önerilen ayarlar için nasıl bir tablo ile karşılaşacağımızı bir oldukça merak etmedik değil. Elbette mevcut jenerasyon bir oyun olduğu için olağan karşılanabilir. Bakalım Warner Bros. Games ve WB Games Montreal üst seviye tecrübe yaşamak için belirlenmiş olan ihtiyaçları ne vakit açıklayacak? Muhtemelen fazla beklemeyeceğiz. Ne de olsa sekiz gün kaldı.

Başa dön tuşu