Popüler oyun ücretsiz oldu!

Ustwo Games tarafından geliştirilen Monument Valley 2, koronavirüs salgınından korunmak için konutta kalan oyunculara dayanak maksadı ile kısa müddetliğine fiyatsız.

Popüler oyun fiyatsız oldu!

Geliştirici Ustwo Games‘in beğeni toplayan bulmaca oyunu Monument Valley 2, önümüzdeki yedi gün boyunca fiyatsız. Türkiye’deki oyunculara olağanda 17,99 TL fiyat etiketi ile sunulan bu oyun birebir vakitte beyin jimnastiği yapmanıza yardımcı olacak. Türkiye fiyatı 17,99 TL olan oyunun yurt dışı fiyatı ise 4,99 dolar kıymetinde.

Monument Valley 2 oyununda, perspektif tabanlı bilmecelerin çözümlenmesinde, tahlillerin yer aldığı bir dizi bulmaca kademesi boyunca küçük bir kişiyi yönlendiriyor olacaksınız. Dilerseniz aşağıdaki görüntüden oyunun nasıl oynandığı hakkında fikir edinebilirsiniz.

Eğer siz de koronavirüs salgınından korunmak için meskende kalanlardansanız ve konut ortamından sıkılmaya başladıysanız Monument Valley 2 ile eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Google Play Store‘da 60 MB boyutunda olan oyun, Apple Store‘da ise 514.2 MB boyutunda. Her iki mağazada da 500 binin üzerinde indirmeye sahip olan oyunun toplamda 1 milyondan fazla indirmeye sahip olduğunu belirtelim. Google Play Store kullanıcılarından ortalama 4,8 puan alan oyunun, Apple Store kullanıcıları tarafından ise ortalama 4,3 puan aldığı görülüyor.

Android telefonlarınıza Google Play Store üzerinden Monument Valley 2‘yi fiyatsız olarak indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

iOS telefonlarınıza Apple Store üzerinden Monument Valley 2‘yi fiyatsız olarak indirmek için burayı tıklayabilirsiniz.

Başa dön tuşu