PlayStation üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz en iyi 10 oyun!

Koronavirüs sebebi ile birçoğumuz evlerimizdeyiz, oyun severler ise oyun oynamak için bu hoş fırsatı değerlendirmeye devam ediyor. Böylece meskende geçen vakitte sıkılmıyor, daha eğlenceli hale getiriyoruz. Bu kapsamda, Epic Store, Steam, Google Play vb birçok oyun platformu çeşitli kapmanyalar ya da fiyatsız sunumları ile oyuncuları memnun etmeye devam ediyor.

PlayStation ise bilhassa geçtiğimiz Mart ayında, oyunlara gelen artırımlar nedeni ile kullanıcıları tarafından hayli eleştirilmişti. Fırsatlar kısmına erişelememesi ise kullanıcılar tarafından, konutta kaldığımız bu devirde yapılan bir fırsatçılık olarak değerlendirilmişti. Halbuki ki birçok ülkede indirimler devam ediyorken, ülkemizde bu indirimlerin uygulanmaması ikili standart ve adaletsizlik olarak değerlendirilmişti. PlayStation Türkiye tarafından kou ile uzunca mühlet rastgele bir açıklama gelmemiş, daha sonrasında ise bu fiyat siyasetinin ülkelere nazaran değişiklik götserdiği vurgulanmıştı. Bu açıklamanın üzerine kullanıcılar daha çok sonlanmıştı.

Ancak PlayStation tarafında da birçok oyun platformunda olduğu üzere bahar indirimleri geldi. Uygun fiyata bulabileceğiniz çeşitli oyunlar şu anda mevcut, indirim devam ediyor. Ancak biz bu içeriğimizde PlayStation aygıtınıza indirebileceğiniz fiyatsız oyunlardan bahsedeceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, sizler için derlediğimiz bu fiyatsız oyunların hangileri olduğunu gelin daima birlikte inceleyelim.

İşte PlayStation üzerinden oynayabileceğiniz fiyatsız en yeterli 10 oyun;

Call of Duty: Warzone

Fortnite

Apex Legends

Başa dön tuşu