Captain Price geri dönüyor!

Activision, Infinity Ward tarafından geliştirilen yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Çağdaş Warfare’ı resmi olarak duyurdu. 

Call of Duty: Çağdaş Warfare duyuruldu!

25 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve Battle.net üzerinden PC için çıkacak. Karanlık tarafa gitmeye hazır ol, Çağdaş Warfare geri döndü! Yürekleri ağızlara getiren, global güç istikrarında belirleyici olacak bir efsanede oyuncular, ölümcül Birinci Kademe casuslarının rolüne bürünürken risk hiç bu kadar büyük olmamıştı.

Call of Duty: Çağdaş Warfare, hayranlarına inanılmaz açık, cesaretli, kışkırtıcı bir anlatım tecrübesi yaşatarak çağdaş savaşın değişen tabiatına eşsiz bir yoğunluk getiriyor ve ışık tutuyor. Her şeyi başlatan stüdyo olan Infinity Ward tarafından geliştirilerek doruktan tırnağa unutulmaz Çağdaş Warfare serisinin destansı bir tasvirini sunuyor.

 
İçgüdüsel ve dramatik tek oyuncu öykü seferinde Call of Duty: Çağdaş Warfare, yalnızca Çağdaş Warfare’in başarabileceği formda hudutları zorluyor ve kuralları yıkıyor. Oyuncular, simgeleşmiş Avrupa kentlerinde ve Orta Doğu’nun istikrarsız engin topraklarında çok çeşitli memleketler arası özel kuvvetlerle birlikte nefes kesen bâtın operasyonlarda savaş verecek.

Call of Duty: Çağdaş Warfare’de oyuncular tüm oyun boyunca kendilerini saran bir anlatımın içinde olacak. Klasik çok oyuncu moduyla süper çevrimiçi oyun alanını deneyim et ya da başkalarıyla birlik olarak tüm maharet düzeylerine açık bir dizi seçkin operasyonda ortaklaşa oyna. 

Tanıtım fragmanına üstteki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu