Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (17 Kasım)

Epic Games’in fiyatsız oyunları indirmeye açıldı. Bu hafta iki oyuna ek olarak, seçili Rumbleverse paketini tek kuruş ödemeden kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Pekala şu anda hangi oyunlar fiyatsız olarak dağıtılıyor? Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Geçtiğimiz hafta içerisinde verilen ayrıntıya nazaran, önümüzdeki yedi gün boyunca Dark Deity ve Evil Dead: The Game oyunlarına ek olarak Rumbleverse için Epic Cheerleader Paketi fiyatsız olarak dağıtılacak 24 Kasım 2022 Perşembe günü TSİ 19:00 öncesinde kütüphanenize eklemeniz durumunda ise, kalıcı olarak sizin olacak. Önümüzdeki hafta için seçilen oyun ise STAR WARS: Squadrons.

Dark Deity Hakkında

Yemininden dönenler, savaş çığırtkanları ve zımnî yasak sırları kullananlar tarafından harap edilmiş Terrazael isimli bir dünyada geçecek olan Dark Deity oyununda, King Varic’in buyrukları doğrultusunda kapatılmış olan Brookstead Military Academy’den dört öğrencinin oluşturduğu bir kümesi yönlendireceğiz.

Delia krallığının hükümdarı, bin yıllık bir antlaşmayı bozmak üzeredir ve Brookstead öğrencileri ise topun ağzındadır. Ne var ki bu dört askerin mukadderatında boyun eğmeyecekleri değerli bir bahisten fazlası vardır.

Evil Dead: The Game Hakkında

Ash Williams yahut ikonik Evil Dead serisinden arkadaşlarını oynayarak üst seviye bir eşli mod ve çok oyunculu bir PVP aksiyon tecrübesi dolu bu oyunda iş birliği yap! Üç yepyeni Evil Dead sinemasının yanı sıra STARZ yepyenisi Ash vs Evil Dead televizyon dizisinden ilham alan bir oyunda dört hayatta kalandan oluşan bir grubun modülü olarak keşfet, topla, endişeni denetim et ve dünyalar ortasındaki geçidi kapatmak için gerekli modülleri bul.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu