PlayStation Plus Ocak ayı indirimindeki oyunlar – 1.Bölüm

Marvel’s Spider-Man: Game of the Year Edition – 134 TL
Dünyanın en ikonik Harika Kahramanlarından birini içeren Marvel’s Spider-Man’de bir Spider-Man oyununda daha evvel hiç görülmemiş ögelerle birlikte duvar tırmanıcısının kendine mahsus akrobatik yeteneklerini, doğaçlamasını ve ağ fırlatma özelliklerini kullanın.

Jurassic World Evolution – 84 TL
Jurassic serisinin kalbindeki yerinizi alın ve kendi Jurassic Dünya’nızı inşa edin. Ömrün her vakit bir yol bulduğu belgisiz bir dünyada biyomühendislik prosedürüyle düşünebilen, hissedebilen ve etraflarındaki dünyayla akla yatkın etkileşimler kurabilen dinozorlar oluştur ve casusluklar, firarlar ve yıkıcı tropik fırtınalardan kaynaklanan tehlikelerle yüzleş.

World War Z – 84 TL
İnsan kuşağı tükenmek üzere. Zombi kıyameti New York’tan Moskova’ya, oradan da Kudüs’e kadar ulaştı ve yayılmaya devam ediyor. Dünyanın sonu yaklaşmışken bir avuç insan sürüyü yenmeye ve ölülerden kurtulmaya çalışıyor.

Blood and Truth – 84 TL
Ailenizi acımasız bir kabahat imparatorluğundan kurtarmak için şimdiye kadarki en ölümcül misyona çıkan seçkin Özel Kuvvetler askeri Ryan Marks olarak Londra’nın hata dünyasında savaşın.

Başa dön tuşu