Mortal Kombat 11 Switch oynanış fragmanı!

Yayıncı Warner Bros. Interactive Entertainment ve geliştirici NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11’in Switch versiyonu için birinci oynanış fragmanını yayınladı.

Mortal Kombat 11 Switch oynanış fragmanı!

MK, ikonik serinin son halkasında her zamankinden daha güzel bir formda geri dönüyor. Büsbütün yeni Özel Karakter Varyasyonları, dövüşçüleri kendinize mahsus bir hale getirmeniz için size eşsiz bir denetim imkanı sunuyor. Yeni ve geri dönen Klasik Dövüşçülerden oluşan takımıyla birlikte Mortal Kombat’ın etkileyici sinematik öykü modu 25 yılı aşkın bir mühlet evvel başlayan destansı kıssayı devam ettiriyor.
 
Neredeyse sonsuz özelleştirme seçeneğinin bulunduğu sistem, oyunculara daha fazla denetim veriyor ve şimdiye kadarki en derin ve şahsileştirilmiş tecrübesi sunuyor. Oyuncular oyunu oynayarak kazanabilecekleri geniş bir Kostüm, Teçhizat, Özel Yetenek, Giriş ve Zafer Animasyonu, Sataşma ve Brutality yelpazesinden faydalanarak dövüşçülerini özelleştirebilir.

 
Vakte müdahale eden Kronika’nın sadık uşağı güçlü Geras üzere yeni karakterlerin yanı sıra hayranların çok sevdiği Baraka, Raiden, Skarlet, Scorpion, Sonya Blade ve Sub-Zero üzere eşsiz yetenek ve Fatality hareketlerine sahip karakterlerden oluşan dövüşçü takımından seçiminizi yapın. Mortal Kombat 11’de Sonya Blade’i UFC şampiyonu, Olimpiyat madalyalı WWE muhteşem starı Ronda Rousey seslendiriyor.
 
Yeni bir sinematik öykü moduyla 25 yılı aşkın bir mühlet evvel başlayan destansı kıssayı devam ettirin. Oyuncular, Raiden ile vaktin başlangıcındaki varoluşun yaratıcısı Vaktin Koruyucusu Kronika’yı karşı karşıya getiren bu vakit büken yeni kıssa anlatımında geçmişte ve şimdiki vakitte yer alan pek çok karakteri kullanabilecek.
 
Gelişmiş grafikler ve animasyonlar ile şimdiye kadar eşi görülmemiş yırtıcı dövüşlere şahit olun. Mortal Kombat 11 PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için 23 Nisan’da çıkış yapacak. Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz. 

Başa dön tuşu