The Last of Us Part 2 çıkmadan en çok satanlar listesine girdi

Şu ortalar PlayStation 4 sahiplerinin beklediği tek bir oyun var. O da The Last of Us Part 2. Muhtemelen Sony, The Last of Us 2 ile PS4’e görkemli bir final yaptırma niyetinde. Esasen çabucak ardından de PlayStation 5 raflardaki yerini almış olacak.

The Last of Us Part 2’nin çıkmasına artık az bir vakit kaldı. Malum, Sony kısa bir mühlet evvel oyunu ileri bir tarihe ertelediğini açıklamış ve tarih belirtmemişti. Neyse ki bu açıklamanın çabucak ardından oyunun 19 Haziran’da çıkacağı belirtildi.

The Last of Us Part 2 çıkmadan en çok satanlar listesine girdi

Geçtiğimiz gün üretim kademesinin tamamlandığı açıklanan imal, daha çıkmadan Amazon’da en çok satanlar listesine girmeyi başardı.

Fransa’da anlık olarak en çok satan PS4 oyunu olan The Last of Us Part 2, Amerika, Kanada ve İngiltere’de ise 2. sırada yer alıyor.

Görünen o ki Naughty Dog imzalı üretim çıktığı üzere fırtınalar estirecek. Muhtemelen uzun bir mühlet de en çok satanlar listesinden inmeyecektir.

Bu ortada taban not olarak hatırlatalım. The Last of Us Part 2 Türkiye’de 429TL’den ön siparişe sunulmuş durumda. Oyunda Türkçe alt yazı seçeneğinin yanı sıra Türkçe dublaj takviyesi de bulunacak.

Başa dön tuşu