Modern Warfare 2, Ghost Odaklı Senaryo İçeriği Alabilir

Oyun dünyasının sevilen isimlerinden olan Simon ‘Ghost’ Riley, yeni Call of Duty ile geri dönüş yapmıştı. Görünen o ki Activision ve Infinity Ward stüdyosunun bu karakter ile ilgili daha öteki planları var. Bir söylentiye nazaran Modern Warfare 2, Ghost odaklı bir senaryo içeriği alacak. Ayrıntılar haberimizde.

What If Gaming sitesinin yayınladığı bir raporda, içeriden sızdırdığı bilgiler ile ün kazanmış olan Ralph Valve tarafından sav edilene nazaran Infinity Ward stüdyosu Ghost’u canlandıran Samuel Roukin ile irtibat kurmuş. Bu irtibatın münasebeti ise karakterin seri genelindeki mevcudiyetini daha da ileriye taşımak ve bir ihtimal geçmişine ışık tutmak. Bu da, maskesiz halini görebilme ihtimalini güçlendiriyor.

Modern Warfare 2 için Ghost İçeriği Mi Geliyor?

Henüz Valve tarafından açıklanmamış olan kaynakları kesin olarak teyit edememiş olsalar da, yan senaryonun stüdyonun önümüzdeki yıla yönelik yaptığı planlar ve Çağdaş Warfare 2 için hazırlık evresinde olduğu argüman edilen Premium genişlemenin bir modülü olabileceği de söylenmiş. Bununla birlikte, kendi bağımsız çizgisinde ilerlemek yerine Çağdaş Warfare kozmosunun bir modülü olabilirmiş.

Önceden olduğu üzere bu bilgileri de söylenti olarak bir kenarda tutmakta yarar var. Her ne kadar Ralph Valve büyük ölçüde sağlam bir kaynak olsa da, kusurlu raporlamalarını da görmüştük. Yani açık kapı bırakmak en düzgünü olacak.

Son olarak, hafta sonunda sizlerle paylaştığımız haberimizde de bahsettiğimiz üzere, Ghost karakterinin maskesiz halini gördüğümüz bir paylaşım yapılmıştı. Maskenin gerisinde, bu karakter için bir yüz modellemesinin olması da Ralph Valve tarafından ortaya atılan argüman destekleyebilir lakin elbette Activision ve Infinity Ward tarafından gelecek resmi açıklamayı beklemek en sağlıklısı olacaktır.

Başa dön tuşu