Midnight Suns Sezon Bileti ile Yeni Karakterler Gelecek

Midnight Suns Dönem Bileti ayrıntıları açıklığa kavuştu. Oyunun Legendary sürümü ile gelecek olup, bağımsız olarak da satın alınabilecek. 2K ve Firaxis tarafından açıklananlara nazaran, dört karakter paketi, birinci günden erişim sağlayabileceğiniz yirmi üç kadar kostüm ve dahası bulunacak. Ayrıntılar haberimizde.

Firaxis tarafından geliştirilen ve 2K tarafından da yayınlanacak olan Marvel’s Midnight Suns, 2 Aralık 2022 tarihinde PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için yayınlanacak. PlayStation 4, Switch ve Xbox One için sonraki bir tarihte satışa sunulacak olan oyunun Dönem Bileti ayrıntıları da ortaya çıktı.

Midnight Suns Dönem Bileti, Bir Dolu İçerikle Geliyor

Sezon Bileti ile oyunculara sunulacak olan içeriklerin ortasında, öncelikli olarak Deadpool, Morbius, Storm ve Venom olmak üzere oynanabilir dört karakter paketi bulunuyor. Yeni kıssa misyonları, merkez üssümüz Abby için yeni bir geliştirme ve çeşitli görünümler ve kostümler de oyuncuların beğenisine sunulacak.

2K ve Firaxis, üsttekilere ek olarak Blade 1602 (Blade), Future Soldier (Captain America), Iron Knight (Iron Man) ve Demon Spider (Spider-Man) dahil yirmi üç ek kostümün Legendary Premium Pack içeriğinin de Dönem Bileti’ne dahil olduğunu söylediler. Bu kostümlere birinci günden erişebilmek de mümkün olacak.

Marvel’s Midnight Suns Konusu

Hikayesi çizgi-roman serisi ile paralel olarak ilerleyecek olan oyunda, ana berbat karakterimiz “Lilith” Hydra tarafından diriltilecek. Kehaneti yerine getirmek için, şeytani ordusunu ve tüm gücünü kullanarak karanlık tarafın hükümdarını geri getirmeye çalışacak.

Bu büyük tehdide cevap olarak, Lilith’in çocuğu ve onu daha evvel yendiği bilinen tek efsanevi kahraman The Hunter’ı canlandırmaya karar veren Yenilmezler de makûs karakterimiz Lilith’e karşı kendi grupları ile gayret edecekler.

Başa dön tuşu