Steam yaz indirimleri başladı!

Steam 2019 yaz indirimlerini bugün prestijiyle başlattı. Toplamda 700 civarında oyun indirime girdi. Öne çıkanlara Steam ana sayfası üzerinden göz atabilir ve beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Steam yaz indirimleri başladı!
 

Bu yılki yaz indirimleri Steam Grand Prix isimli bir aktiflik içeriyor. Yarış temalı bu aktiflikte misyonları tamamlayarak (Fear the Wolves’ta birini öldürmek ya da Space Hulk: Deathwing’de bir kapıyı hacklemek üzere görevler), yarışı önde bitirmek ve mükafatlar kazanmak için arkadaşlarınızla bir kadro kuruyorsunuz. 
 
Her gün saat 20:00’de en fazla aralık puanına sahip ekip o günkü yarışı kazanır. Birinci kadro 3 Grand Prix puanı kazanır, ikinci kadro 2 Grand Prix puanı kazanır, üçüncü ekip da 1 Grand Prix puanı kazanır.


 
Birinci üçe giren kadronun şoförleri ortasından rastgele olarak seçilen şoförlere Steam istek listelerindeki bir eser ikram edilecek. Grubun derecesi ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla şoför de fiyatsız oyun kazanacak.

Grand Prix büsbütün sona erdiğinde, birinci üçe giren şoförler ortasından rastgele olarak seçilecek şoförlere, istek listelerindeki oyunlardan en fazla üç tanesi verilecek.

Steam Grand Prix hakkındaki tüm detayları buradan okuyabilirsiniz ve yarışlara katılabilirsiniz. Steam yaz indirimleri 9 Temmuz’da sona erecek.  

Başa dön tuşu