Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PC Fragmanı Yayınlandı

Haziran ayında gerçekleştirilen State of Play yayınında Marvel’s Spider-Man Remastered oyununun Epic Games ve Steam mağazalarına da geleceği duyurulduktan sonra, bağımsız genişletme paketi Marvel’s Spider-Man: Miles Morales de PC için duyurulmuştu. Hatta sonbahar aylarında oyuncular ile buluşacağı müjdelenmişti. Bugün prestijiyle birinci fragman yayınlandı.

Marvel’s Spider-Man oyunun bir yıl sonrasına gideceğimiz öyküye nazaran, Noel tatili gecesinde bir güç şirketi ile yüksek teknolojili hata ordusu ortasında bir çatışma patlak veriyor. Ne baht ki ana karakterimizin konutu tam da bu çatışmanın ortasında bulunuyor.

Yeni meskeni tehdit altında olan Miles Morales, büyük gücün büyük sorumluluk gerektirdiğini fark ediyor ve New York kentinin tamamını kurtarmak için harekete geçiyor.

Senaryo boyunca da Peter Parker karakterine nazaran daha farklı akrobatik hareketlere, marifetlere ve güçlere sahip olacak bu güçlerinde ustalaşmaya çalışırken bir yandan da yeni Spider-Man olma yolunda emin adımlarla ilerleyecek.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, Yakında PC’ye Geliyor!

Şu an için net bir çıkış tarihi bulunmuyor olsa da, Sony Interactive Entertainment ve geliştirici stüdyo Insomniac Games tarafından birinci Marvel’s Spider-Man: Miles Morales PC tanıtım fragmanı yayınlandı. Hatta şu anda Epic Games Store ve Steam üzerinden istek listenize alabiliyorsunuz.

Otuz saniyelik fragman, oynanış kısımları ile sinematik sahnelerin harmanlanması ile oluşturulmuş ve senaryodan aşina olduğumuz birçok sahneyi ekranımıza getiriyor. Bununla birlikte, Marvel’s Spider-Man Remastered oyununda olduğu üzere yeniden Nixxes Software stüdyosu da Insomniac Games için yardımcı pozisyonunda bulunacak.

Bakalım bu bağımsız genişletme paketi, PC kullanıcıları ile ne vakit buluşacak. Sonbahar mevsimi dendiğine nazaran, önümüzde fazla bir vakit kalmadı. Muhtemelen yakında gerçekleştirilecek olan bir sonraki State of Play yayını ile sorumuzun yanıtını almış olacağız. Gelişmeleri takipteyiz.

Başa dön tuşu