Marvel: Future Fight, Yeni İçeriklere Kavuştu

Marvel: Future Fight, daima olarak güncellenmeye devam ediliyor. Bu hafta içerisinde yayınlanan V830 güncellemesi ile yeni içerikler, oyuncuların beğenisine sunuldu. Ayrıntılar haberimizde.

2015 yılı içerisinde çıkmış olan üstün kahraman temalı oyun, Netmarble Games tarafından Android ve iOS tabanlı aygıtlar için geliştirilmişti. Direkt Disney bünyesindeki Marvel Entertainment şirketine bağlı olan oyun için üretimci ve yayıncı pozisyonunda bulunan Netmarble, yeni kostümler ve özellikler dahil yeni içerikleri oyuncular ile buluşturdu. Yapılan açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Yeni Marvel: Future Fight İçeriklerinin Detayları

Yüksek kalite taşınabilir oyunların imalcisi ve yayıncısı olan Netmarble, rekorlar kıran taşınabilir RYO MARVEL Future Fight için yeni içerik yayınladı. En son güncellemede oyuncular, kahramanlarını yeni kostümler ve Kategori-4 geliştirmeler ile daha da güçlendirmelerini sağlarken ayrıyeten yeni eklenen özellikler ve geliştirmelere erişim sağlayacak. “Korkunun Kendisi” çizgi roman aktifliği ile Harika Berbatlar Odin’in kardeşi Serpent tarafından yapılan çekiç ile güçleri gelişti, Hulk, Juggernaut, Absorbing Man, Titania için yeni kostümler alınabilir. Ek olarak Hulk artık Yardımcı yetenek ile Kategori-4’e geliştirilebilirken, Juggernaut, Absorbing Man ve Titania üzere kimi kahramanlar Uyanmış Yetenekler ve Yükseltilmiş Potansiyel alacaklar.

Son oyun güncellemesi ek olarak yeni Baş Düşman: Efsane olarak İlah Kasabı Gorr’u da ekliyor. Marvel Stüdyoları Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Harika Berbatından esinlenilen Gorr oyundaki her baş düşmandan daha güçlü. Yeni eklenen oyun içeriğinin yanı sıra oyuncular Arşiv özelliğini kullanarak Aktiflik Nişanlarını sergileyebilir. Öbür güncellemeler Kahraman geliştirmeleri (otomatik biyometrik seçimi ve kilitlemesi eklendi) ve Materyal sürece (otomatik birleştirme eklendi) içerikleri hakkında.

Dünya çapında 120 milyondan fazla oyuncusu olan MARVEL Future Fight şu anda dünya çapında App Store ve Google Play’de mevcuttur.

Başa dön tuşu