Marvel’s Avengers’tan nefes kesen birinci fragman!

İlk olarak 2017’de duyurulan Marvel’s Avengers, sonunda E3 2019 kapsamında oyuncuların beğenisine sunuldu. Xbox One, Google Stadia, PlayStation 4 ve PC’ye çıkacak olan Marvel’s Avengers büyük bir coşkuyla karşılandı. 

Marvel’s Avengers’tan nefes kesen birinci fragman!

Marvel’s Avengers, Ocak 2017’de duyurulduğunda büyük heyecan yaratmayı başarmıştı. Lakin o günden bu güne kadar Crystal Dynamics’ten, Avengers oyunu ile ilgili ses seda çıkmamıştı. Hatta bir orta Twitter üzerinden oyunun iptal edildiği dedikoduları bile dolaşıyordu.

Oyunun Marvel’s Avengers ismiyle çıkacak olması akıllara Marvel’s Spider-Man ile bir bağı olup olmayacağı sorusunu da getirmiyor değil. Bildiğiniz üzere Marvel’s Spider-Man’da Avengers kulesini görme talihine erişmiştik. Fakat yayınlanan fragmanda şimdi Spider-Man’e rastlamış değiliz. 

Sunum esnasında paylaşılan fragmanda Iron Man, Captain America, Hulk, Black Widow ve Thor gözükmekte. Epey hallerinden mutlu olan karakterlerimiz bir anda bilinmeyen bir istila ile burun buruna gelirler.

Bu olay dizesinden sonra cihanımız hiç beklenmeyen bir yıkımla karşı karşıya kalır. Oyun single player ve coop-multiplayer tecrübesi sunacak ve 2020’nin Mayıs ayında da oyuncuların beğenisine sunulacak. Tam çıkış tarihi ise 15 Mayıs 2020 olarak açıklanmış durumda. 

Buna ek olarak oyunda karakterlerimizi kişiselleştirebileceğiz. Verilen bilgiler ortasında yeni çıkarılacak içeriklerin fiyatsız olarak oyuncularla paylaşılacağı ve lootbox olmayacağı aktarıldı.

Yapılan muahededen dolayı Marvel’s Avengers’ın betasının sadece Playstation da olacağını da belirtmek geçmeyelim. Yayınlanan tanıtım görüntüsüne üstteki oynatıcıdan ulaşabilirsiniz. Pekala ya siz Marvel’s Avengers’ı nasıl buldunuz? 

Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Başa dön tuşu