Man of Medan ve Little Hope için Yeni Nesil Güncellemeler Yayınlandı

The Devil In Me oyununun çıkışını bekler iken, Bandai Namco Entertainment ve Supermassive Games bizlere bir sürpriz yaptı ve The Dark Pictures Anthology: Man of Medan ve Little Hope için yeni kuşak güncellemeler yayınladı. Ayrıntılar haberimizde.

Man of Medan ve Little Hope, PS5 ve Xbox Series Güncellemelerine Kavuştu

Son olarak The Quarry ile karşımıza çıkmış olan İngiliz stüdyo, 2018 yılında duyurulan The Dark Pictures Anthology oyunlarının geliştiriciliğini üstlenmişti. Her birinin kendisine mahsus öyküsünün ve karakterlerinin olduğu Man of Medan, Little Hope ve House of Ashes oyunlarını gördüğümüz serinin birinci döneminin kapanışı olacak The Devil In Me, geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. 18 Kasım 2022 tarihinde çıkacak olan oyun için bekleyiş sürer iken, Bandai Namco Entertainment ve Supermassive Games tarafından yapılan duyuru ile The Dark Pictures Anthology: Man of Medan ve Little Hope için PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonları yayınlandı.

Bu iki oyunun PlayStation 4 yahut Xbox One versiyonuna sahipseniz, platform tercihinize nazaran, fiyatsız bir güncelleme ile mevcut jenerasyon versiyonuna yükseltme yapabiliyorsunuz. PC için de ayrıyeten bir güncellemenin yayınlanmış olduğunu söyleyelim.

Verilen bilgilere nazaran, fiyatsız güncelleme ile yeni zorluk ayarları ve QTE ihtarları, düzgünleştirilmiş kullanıcı arayüzü ve etkileşimler, güncellenmiş olay tetikleyiciler, arttırılmış yürüme suratı, daha fazla erişilebilirlik seçenekleri ve Man of Medan için platformları kapsayacak biçimde daha evvelce görmediğimiz Flooded isimli yeni bir kısım daha ekleniyor. Ekstra kısım, yeni oynanış ve oyunun sonuna yeni vefatlar ekliyormuş.

Man of Medan Hakkında

İkinci Dünya Savaşı devrine ilişkin olduğu tez edilen gemi enkazını bulmak isteyen Amerikalı dört kafadar genç, kaptanı Fliss olan bir dalış teknesi ile yola çıkıyorlar. Ne var ki, sonradan patlayan fırtına olayların tam bilakis dönmesine neden oluyor ve bahsi geçen gemide kapana kısılan kafadarlar için bir ölüm-kalım uğraşı başlıyor.

Little Hope Hakkında

İzole edilmiş sisli Little Hope kasabasında kapana kısılmış olan dört üniversite öğrencisi ve profesörlerinden oluşan beş kişilik kümenin öyküsüne ortak oluyoruz. Bir yandan kasabadan kaçmanın yolunu bulmaya çalışan küme, bir yandan da kasabanın geçmişinde yaşanmış olan olayların yansımaları ile gayret etmeye çalışacak. Hayatta kalabilmek için de kendilerini kovalayan hayaletlerin ardındaki gizemi çözmeleri gerekecek.

Başa dön tuşu