Lords of the Fallen 2 Duyuruldu: İşte İlk Bilgiler!

Geçtiğimiz yıl en çok ilgi gören oyunlardan olan Lords of the Fallen’ın ikinci oyunu duyuruldu. Henüz erken aşamada olan oyun, 2026 yılı için planlanıyor.

Piyasaya sürüldüğü ilk 10 gün içerisinde 1 milyon kopya satarak 2023’ün en çok konuşulan oyunlarından biri olmayı başaran Lords of the Fallen ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Oyunun yayımcısı CI Games, Lords of the Fallen 2 üzerinde çalışılmaya başladığını açıkladı. 

Henüz erken aşamada olan ve “Project 3” olarak da anılan oyun, 2026 yılı için planlanıyor. Piyasaya sürüldüğünde Xbox Series X/S, PlayStation 5 ve PC sahipleri, bu yeni oyuna erişebilecekler. 

Lords of the Fallen 2, ilk oyunun devamı niteliğinde olacak

Lords of the Fallen 2 duyuruldu

Yapılan açıklamaya göre Lords of the Fallen 2, Lords of the Fallen’ın devamı niteliğinde olacak. Ayrıca ilk oyundan alınan geri bildirimler, ikinci oyun için kritik önem arz edecek. CI Games, ikinci oyun ile daha fazla oyuncuya ulaşmak istediklerini söyledi.

Lords of the Fallen 2, şu an için oldukça erken aşamada olan bir yapım. Hâl böyle olunca fragman, sistem gereksinimleri ve fiyat gibi bilgiler şimdilik yok. Ancak bunların özellikle de gelecek yıl içerisinde kademeli olarak paylaşılması bekleniyor. Bakalım ilk oyunu ile gündeme bomba gibi düşen Lords of the Fallen efsanesi, aynı başarıyı ikinci oyunda yakalayabilecek mi…

Lords of the Fallen ile ilgili detaylı bilgi için:

Merakla Beklenen Oyun Lords of the Fallen’ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı: İşte Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kaynak :
https://gamingbolt.com/lords-of-the-fallen-2-announced-for-2026-epic-games-to-publish-pc-version

Başa dön tuşu