Life is Strange 2 Switch İçin de Geliyor

Hikaye odaklı oyunlar denince akla gelen DON’T NOD stüdyosu tarafından geliştirilen Life is Strange 2 Switch için Square Enix tarafından duyuruldu. Halihazırda ön-sipariş ile satın alabildiğiniz oyun, önümüzdeki hafta satışa sunulacak.

Vampyr, Tell Me Why, Twin Mirror, Remember Me üzere oyunların da geliştiricisi olan DON’T NOD (eski ismiyle Dontnod Entertainment), Life is Strange 2 oyununu 2018 yılının Eylül ayında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunmuştu.

Bölümler halinde yayınlanan macera oyunu, Seattle kentindeki bir kenar mahallede yaşayan Daniel ve Sean Diaz isimli iki kardeşin başından geçenleri anlatıyor. Yaşanan trajik bir olay sonrasında küçük kardeşin telekinetik güçlerinin ortaya çıkması ile meskenlerini terk edip de polisten kaçmaya, babalarının memleketi olan Puerto Lobos kentine gitmekte ve her şeye tekrar başlamakta buluyorlar.

Senaryo boyunca Sean olarak yalnızca Daniel’ın güvenliğinden ve yeterli durumda olmasından değil, güçlerini nasıl kullanmak için ne formda yetişeceğinden de sorumlu oluyoruz. Birinci oyunda olduğu üzere tekrar seçeneklere bağlı olarak gelişen bir kıssanın bizleri beklediği oyunda, yeniden kritik kararlar vermemizin gerekeceği anlar ile karşılaşıyoruz.

Life is Strange 2 Switch İçin de Duyuruldu

Square Enix, bugün yaptığı duyuru ile Life is Strange 2’yi Switch platformuna da duyurdu. 2 Şubat 2023 tarihinde yayınlanacak olan oyunu, şu anda Nintendo eShop üzerinden ön-sipariş ile alabiliyorsunuz.

Başa dön tuşu