New Tales from the Borderlands Geliştirilme Süreci Tamamlandı

Borderlands Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruyla, New Tales from the Borderlands geliştirilme süreci sonunda tamamlandı. Oyun 21 Ekim 2022 tarihinde satışa sunulmaya hazır hale geldi. Ayrıntılar haberimizde.

Bizlere farklı karakterler ile farklı bir vakitte farklı bir kıssa sunacak olan devam oyunu, GamesCom 2022 Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında duyurulmuştu. Bu kere Telltale Studios yerine Gearbox Software tarafından PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One, Xbox Series geliştirilmişti ve 2K tarafından da yayınlanacak.

New Tales from the Borderlands Geliştirilme Süreci Sona Erdi

Yakın bir vakit evvel Borderlands toplumsal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile New Tales from the Borderlands oyununun geliştirilme evresinin tamamlandığı müjdelendi. Bu da oyunun bir kere daha ertelenmeyeceği, birinci gün güncellemesinin hazırlandığı ve fizikî sürümlerinin de seri basıma gönderildiği manasına geliyor.

Önümüzde on bir günlük vakit kalmadığı için fazla beklemeyeceğiz. Ne var ki, her ne kadar ön-sipariş ile satın alınabiliyorsa da, Hogwarts Legacy ve Marvel’s Midnights Suns oyunlarındaki üzere şu an için ülkemizde bu türlü bir durum kelam konusu değil. Yalnızca Steam üzerinden istek listenize alabiliyorsunuz, o kadar. Bakalım çıkış günü geldiğinde bu durum değişecek mi? Merakla beklemedeyiz.

New Tales from the Borderlands Konusu

Fütüristik Pandora gezegeninde gideceğimiz devam oyununda, Anu isimli bir bilim insanı ve kardeşi Octavio ve Fran isimli bir diğer karakterin başından geçenler anlatılacağı söyleniyor. Öyküye nazaran bu üçlü, uygunlaştırma güçleri olan bir kristali kullanmanın yollarını arıyormuş. Ne var ki bu süreçte Anu, Octavio ve Fran, kristalin denetimini eline geçirmek isteyen büyük bir şirketle de çaba halinde olacak.

Başa dön tuşu