İşte Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Strateji türünü sevenlerin vazgeçilmezi Total War serisinin yeni üyesi Total War: PHARAOH resmen duyuruldu. Oyunun çıkış tarihi de açıklandı.

İlk oyunu 2000 yılında yayınlanan Total War, yıllar içinde dünyanın en popüler strateji oyunlarından biri olmayı başarmıştı. Serinin yeni oyunu da heyecanla bekleniyordu. Bugün beklenen açıklama geldi ve Total War: PHARAOH resmen duyuruldu.

Serinin en yeni üyesi olacak oyun, Creative Assembly tarafından geliştirildi ve Sega tarafından yayınlanacak. Oyunla ilgili açıklanan tüm detaylara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total War: PHARAOH konusu

Total War: PHARAOH, bu kez bizi Antik Mısır’a götürüyor. Strateji türündeki yapımda oyuncular, gerçek zamanlı savaşlar ve sıra tabanlı imparatorluk yönetimiyle tehdit altında olan Mısır’ın gerçek firavunu olmak için çabalarken düşmanların üstesinden gelmeye çalışıyor. Total War: PHARAOH’ta, Tunç Çağı’nın sonlarına doğru Mısır Yeni Krallık dönemindeki üç kültürü deneyimleyeceğiz.

Diplomatik yollardan veya savaş yoluyla liderlik edecek oyuncuların, üç kültürden kendilerine sunulan sekiz liderden birini seçmesi gerekecek. Mısır, Kenan ve Hitit kültürlerinden bu liderlerin her birinin benzersiz oyun tarzları olacak.

Total War: PHARAOH çıkış tarihi

Sega tarafından yapılan açıklamada Total War: PHARAOH’un Ekim ayında PC için geleceği duyuruldu. Kesin bir tarih ise henüz açıklanmadı.

Total War: PHARAOH fiyatı

Oyunun Epic Games ve Steam sayfasında henüz fiyatı açıklanmadı. Ancak resmi sitesine baktığımızda 1099 TL’lik bir fiyat etiketi karşımıza çıkıyor. Total War: PHARAOH’un henüz ülkemizde olmasa da yurt dışında ön siparişe açıldığını ekleyelim. Yurt dışı fiyatlarına baktığımızda 59,99 dolarlık bir ücret görüyoruz.

Total War: PHARAOH sistem gereksinimleri

Total War: PHARAOH’un sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı. Çıkış tarihi yaklaştıkça bu bilgilerin geleceğini söyleyebiliriz.

Total War: PHARAOH Türkçe dil desteği var mı?

Oyunun resmi sitesini incelediğimizde bekleyenleri sevindirecek bir başka detay da görüyoruz. 12 farklı dil desteğiyle gelecek Total War: PHARAOH’ta Türkçe de yer alacak.

Merakla Beklenen Diablo 4, Türkçe Dil Desteği ile Geliyor!

Total War: PHARAOH fragmanı

Total War: PHARAOH ekran görüntüleri

Steam, Türkiye’de En Çok Satılan Oyunları Açıkladı: PUBG’nin Orada Ne İşi Var?

Başa dön tuşu