İşte evinizde dağ tepe dakikalarca koşmanın yolu! Oyun Canavarı #4

Monster’ın katkılarıyla hazırladığımız Oyun Canavarı programımızın yeni kısmıyla karşınızdayız. Bu kısımda ülkemizde de sevilerek oynanan üretimlerden biri olan PUBG’yi deneyimledik. Hem de ne deneyimleme.

Sizlere tek bir mermi bile sıkmadan nasıl ilk 10’a kalabileceğinizin sırrını veriyoruz. Yapmanız gereken tek şey koşmak. Hem de o denli bu türlü koşmak değil.

Dilerseniz Oyun Canavarı’nın yeni kısmını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar. PUBG tam olarak bu türlü bir oyun. Tam bir koşma simülasyonu. Bazen bu oyunun önemli manada nasıl bu kadar başarılı olduğunu düşünüp duruyorum. Sanırım salt aksiyondan hoşlanmayan beşerler için bu şekil imaller daha cazibeli geliyor.

Bir de o kadar ekipman toplayıp, daha doğrusu oyunu oynayanların değimiyle loot yapıp garip bir pusu sonucu ölüp gitmek var.

İşin uygun yanı ise PUBG paralı olduğu için oyunda çok fazla hileci yok. Bakın hiç yok demiyorum. Ama çok fazla yok.

Eğer karantina günlerinde biraz hareket edeyim, bacaklarım açılsın, dağ çayır koşayım diyorsanız, PUBG muazzam bir koşma simülasyonu diyebiliriz.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. Oyunu Monster Tulpar T7 V20.1’de deneyimledik. Aygıtta 9. jenerasyon i7 işlemci, 16GB DDR4 RAM ve Nvidia GeForce GTX1660 Ti ekran kartı bulunuyor.

Başa dön tuşu