Dying Light 2: Blood Ties İçeriği Duyuruldu

Techland tarafından yayınlanan tanıtım görüntüsü ile Dying Light 2: Blood Ties içeriği sonunda duyuruldu. Şimdilik pek bir şey söylenmemiş olsa da, bizi neyin beklediğiniz az çok anlamış oldu. Tanıtım fragmanına haberimizden göz atabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere, bir müddettir Dying Light 2 için yayınlanacak olan büyük genişletme paketini bekliyor. Esasen Haziran ayında çıkması beklenen bu genişletme paketi, Eylül ayına ertelenmişti. Hakkında birinci verilen ayrıntılarda, Villedor kentine birinci geldiğimiz andan itibaren başlayacağı ve ilerleyiş sırasında bizi tekrar kritik seçimlerin beklediği öykünün kentin sonlarının dışındaki farklı bir bölgede geçeceği söylenmişti.

Geçtiğimiz ay içerisinde yaşanan sızıntıda ise, gladyatör temasının büyük bir yükünün olacağını ve savaş ile parkur uğraşlarından oluşan arena savaşlarına katılacak ve kendimizi geliştirerek kıssada etap kaydedeceğimizi öğrenmiştik. Bunun yanı sıra, Opera Astrid ismi verilen yeni bir büyük opera binasına, iki farklı bitişe, kilise ve metro istasyonu üzere yeni yerlere ve yeni yapay zeka karakterlerin olacağına da dikkat çekilmişti.

Dying Light 2: Blood Ties İçeriği Ortaya Çıktı

Beklenen gün ise en nihayetinde geliyor, sevgili Turuncu Levye takipçileri. Bugün yayınlanan yeni tanıtım fragmanı ile Blood Ties ismi altındaki birinci Dying Light 2 genişletme paketi resmen duyuruldu. Bütün ayrıntıları GamesCom 2022 Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında öğreneceğiz, lakin aşağıdaki tanıtım fragmanını da izlemeden geçmeyin.

Sizin de gördüğünüz üzere, yeni genişletme paketi ile acımasız yeni bir topluluğun da birinci işareti veriliyor. Görüntünün açıklama kısmında da Carnage Hall’a gireceğimizden bahsedilmiş. Görünüşe nazaran, geçtiğimiz ay yaşanan sızıntı ile işaret edilen gladyatör savaşları için yavaştan hazırlanmaya başlasak güzel olur. Muhtemelen son sahnede kaldırılan kupa gibisi şey de galip çıkmamız durumunda alacağımız ödül olacak. Ne dersiniz?

Dying Light 2: Blood Ties, GamesCom 2022 Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında birinci ayrıntılarını alacağımız içeriklerden birisi olacak. Bunun yanı sıra, Geoff Keighley tarafından yapılan açıklama ile yeni The Callisto Protocol ve Hogwarts Legacy oyunlarının yeni oynanış görüntülerine, yeni Sonic Frontiers bilgilerine ve Return to Monkey Island oyununa da yer verileceği netlik kazanmıştı. Ayrıyeten The Expanse: A Telltale Series de birinci imajları ile karşımıza çıkacak.

Başa dön tuşu