inFamous: Second Son İçeriğini Ücretsiz İndirebilirsiniz

Son olarak 2014 yılında çıkmış olan bağımsız genişletme paketi inFamous: First Light sonrasında, sessizliğe gömülmüş olan serinin yeni oyunu ile ne vakit karşılaşacağımız bilinmeyen. Geçtiğimiz haftalarda Sucker Punch Productions tarafından yapılan açıklama ile bir müddet daha bekleyeceğimizi öğrenmiştik. Ay başında yapılan açıklamanın akabinde, inFamous: Second Son içeriğini fiyatsız olarak bütün oyunculara dağıtılmaya başlandı.

PlayStation 4 için özel olarak satışa sunulmuş olan inFamous: Second Son, Cole Macgrath’in hem insanlığı felaketten kurtarmak hem de The Beast’i yok etmek için kendisini feda ettiği ikinci oyunun yedi yıl sonrasındaki bir vakitte geçiyor. Öyküye nazaran, bu kere Delsin Dowe isimli bir karakteri yönetiyor ve hayali Seattle kentinde D.U.P. (Birleşik Muhafaza Departmanı) üniteleri ile gayrete giriyoruz. Senaryo boyunca, evvelki oyunlarda olduğu üzere, yeni güçler ve yetenekler kazanıyor iken, tercihimize nazaran âlâ yahut makûs tarafa geçiş yapabiliyoruz.

Ücretsiz inFamous: Second Son İçeriğini Kaçırmayın

Ana oyunun çıkışından birkaç hafta sonra, Cole’s Legacy ismiyle bir indirilebilir içerik yayınlanmıştı. Ne var ki bu içeriğe, yalnızca oyunu ön-sipariş ile satın alanlar ve Efsanevi Sürüm’e sahip olanlar erişim sağlayabiliyorlardı. Sucker Punch Productions tarafından yapılan yeni duyuru ile sekiz yılın akabinde, Cole’s Legacy artık bütün oyuncuların erişimine fiyatsız olarak açıldı.

Buradan edinebileceğiniz indirilebilir içerik, inFamous 2 ve inFamous: Second Son ortasında bir temas oluşturuyor. Haliyle New Marais kentinde yaşananların akabinde kendimizi nasıl Seattle kentinde bulduğumuzu anlamamıza da imkan tanıyor. Bitirdiğinizde ise ana karakterimiz için Cole MacGrath kıyafeti açılacak.

Başa dön tuşu