İddiaya Göre GTA 6’daki Kadın Karakterin Bebeği Olacak!

Yayımlanmasını merakla beklediğimiz ve fragmanının Aralık ayında oyunseverlerle buluşacağı GTA 6 oyunu hakkında ilginç iddialar geldi. Reddit’te yayılan iddia, oyunu merakla bekleyen hayranları heyecanlandırdı.

Oynamayı merakla beklediğimiz GTA 6’nın baş karakteri, söylentilere göre “Lucia” isminde bir kadın olacak ve bu kadının bir bebeği olacak. Zaten geçen yıldan beri bu söylenti ortalıkta dolaşıyordu ancak ortaya atılan iddialar, oyunseverleri daha da meraklandırdı.

Geçtiğimiz sene, yayımlanmasını merakla beklediğimiz GTA 6’ya dair pek çok şey sızdırılmıştı. Sızıntılara göre oyunda Lucia ve Jason adında iki karakter yer alacak ve Lucia, GTA tarihinde ilk kadın karakter olarak yer alacak.

Ancak baş karaktere dair iddialar sadece bununla sınırlı kalmıyor. 

GTA 6, Lucia

Rockstar Universe’den gelen bir sızıntı, Lucia’nın bebeğinin aslında oyun hikâyesine etki edeceğini söylüyor. Yani Lucia’nın aslında önceki GTA oyunlarına bir bebeği var ve GTA 6’da bu bebeğin büyümüş hâlini görebiliriz. En azından söylentilere göre.

Rockstar Universe’den gelen sızıntı, Reddit’te paylaşılıyor. Ancak bu sızıntının Reddit’te paylaşılması, oyun hayranlarının bu iddiaya daha temkinli yaklaşmalarına sebep oluyor. Çünkü büyük bir heyecanla beklenen oyuna dair sızıntılar, oyuncuların tadını kaçırabiliyor.

X’te yayımlanan bir gönderide bu iddianın tam hâlini görebiliyoruz.

Kaynak :
https://gamerant.com/grand-theft-auto-6-female-protagonist-lucia-child-gta-6/

Başa dön tuşu