HyperX Cloud Flight S oyuncu kulaklığı incelemesi! Dünyada tek!

Şu ortalar oyun bilgisayarları ve oyuncu ekipmanlarına olan talep artmış durumda. Malum, koronavirüs salgını nedeniyle konutlarına kapanan halk kendisini büyük ölçüde oyuna verdi diyebiliriz. Bilhassa de 20 yaş altındaki gençlere getirilen sokağa çıkma yasağı oyun tarafına olan ilgiyi daha da körükledi.

HyperX Cloud Flight S oyuncu kulaklığı incelemesi! Dünyada tek!

Biz de bu bağlamda oyun tarafında yaptığımız inceleme ve içerik sayısını arttırma kararı aldık. Oyuncu ekipmanı olarak incelediğimiz yeni eser ise HyperX’in Cloud Flight S oyuncu kulaklığı modeli oldu.

HyperX Cloud Flight S rakiplerinde olmayan bir özelliğe sahip. Kablosuz şarj. Evet Cloud Flight S kablosuz şarj özelliği ile bir prensip imza atıyor. Hali hazırda öteki hiçbir oyuncu kulaklığı modelinde bu türlü bir özellik yok.

Peki bu özellik hakikaten de oyuncu kulaklığı için gerekli mi? Tüm bu soruların cevabını inceleme videomuzda bulabilirsiniz. Şimdiden düzgün seyirler.

Videoyu çektiğimiz tarihte kulaklık fiyatı 1000 TL civarındaydı. Ama biz yayına aldığımız tarih itibariyle fiyatlar biraz artmış durumda. Hali hazırda bu kulaklığın fiyatı 1400TL düzeylerine yükselmiş durumda.

Son periyotta oyun bilgisayarları başta olmak üzere oyuncu ekipmanlarının fiyatları da artmış durumda. Bunu da sizlere bir sefer daha hatırlatalım.

Başa dön tuşu