Epic Store bahar indirimleri başladı!

Bahar aylarının da gelmesiyle birlikte birçok oyun platformu indirimlerini sunmaya başladı. Bu oyun platformlarından biri de birçok oyuncu tarafından epey ilgi gören Epic Store.

Koronavirüs salgınından korunmak amacı ile oyuncuların da konutuna kapandığı bu günlerde birçok oyun indirime girerken, Epic Store kupon sürprizi ile de oyuncuları şaşırtmayı başardı.

Hatırlayacağınız üzere yılbaşında verilen, 80 TL ve üstü harcamalarda geçerli olan 60 TL değerindeki kuponun mühletinin de 1 Mayısa kadar uzatılmış olduğunu da buradan ayrıyeten duyuralım. Sizler de meskende kaldığınız bu istekli karantina günlerinde, eğlenceli vakit geçirmek ismine oyun oynamayı tercih edenlerdenseniz, Epic Store’un bahar indirimlerine gaz atmanızda yarar olabilir.

Elbette bu oyunların cinsleri ve çıkış tarihleri birbirinden farklı, dolayısı ile kimileri sizin için yeterli kimileri ise size nazaran makus olabilir. Fakat fiyatlarını inceledeğinizde, içlerinden almaya paha gördüğünüz oyunlar olacaktır diye kestirim ediyoruz.

Dilerseniz kelamı daha fazla uzatmadan sizleri Epic Store bahar kampanyası kapsamındaki öne çıkan indirimlerle başbaşa bırakalım.

İşte Epic Store bahar indirimleri kapsamındaki oyunlar;

Detroit: Become Human

Fiyat: 127,80 TL

Watch Dogs 2

Fiyat: 88,70 TL

Red Dead Redemption 2 

Fiyat: 239,20 TL

Başa dön tuşu