Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (18 Ağustos)

Bildiğinizi üzere Ağustos ayına girişimizle birlikte, NVIDIA tarafından yapılan açıklama ile otuz sekiz yeni oyunun ekleneceği duyurulmuştu. Bu bağlamda, haftanın yeni GeForce Now oyunları da muhakkak oldu. Ayrıntılar haberimizde.

Ekran kartı üreticisi tarafından yapılan açıklamayla, bu hafta altı yeni oyun bulut hizmetinin kütüphanesine eklendi. Dikkat çekenler ortasında Thymesia ve Phoenix Point bulunuyor. Açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları Hangileri Oldu?

GFN bu Perşembe günü GeForce NOW, PC’deki Chrome tarayıcısında daha yüksek çözünürlükler ve kare suratları dayanağıyla yükseltme yapıyor.

Her daim sizleri yeni maceraların beklediği GeForce NOW kütüphanesine bu hafta katılan altı oyuna göz atabilirsiniz.

Mükemmel Çalışma Molası

Okullar açıldığında bile kimse oyunlarından uzak kalmamalı. GeForce NOW, Chrome yahut Edge tarayıcılı eski PC’ler de dahil olmak üzere neredeyse tüm aygıtlarda en âlâ PC oyunlarını yayınlıyor.

GeForce NOW kütüphanesindeki 1.300’den fazla oyunu keşfetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Uzun saatler çalışmanın akabinde rahatlamaya mı gereksiniminiz var? Çabucak Apex Legends’da bir çeşit oynayın. Ders kitaplarından biraz uzaklaşıp bir molaya mı gereksiniminiz var? Genshin Impact’te Tevyat’a bir gezintiye çıkın.

Path of Exile’ın son genişleme paketi “Lake of Kalandra”da olduğu üzere, çok oyunculu oyun için arkadaşlarınızla temasta kalın, böylelikle bir sonraki ataklarınızı farklı okullarda yapsanız bile takım oyun aksiyonuna katılmak için bir ortaya gelebilir.

Bu hafta eklenen altı yeni oyuna da göz atmayı unutmayın:

  • Thymesia (18 Ağustos’ta Steam’de Yeni Sürüm)
  • Century: Age of Ashes (Steam)
  • Clanfolk (Steam)
  • Coromon (Steam)
  • HYPERCHARGE: Unboxed (Steam)
  • Phoenix Point (Epic Games Store)
Başa dön tuşu