3 milyon dolar ödüllü Fortnite World Cup Kreatif geliyor!

Tüm dünyada 250 milyondan fazla oyuncusu bulunan Fortnite’ın geliştirici Epic Games, yaptığı bir açıklamayla yeni bir aktifliğin duyurusunu yaptı. Firmanın ayrıntılarını paylaştığı Fortnite World Cup Kreatif’te oyuncular 3 milyon dolar fiyatındaki ödül havuzundan hisse almak için çaba edecekler.

3 milyon dolar ödüllü Fortnite World Cup Kreatif geliyor!

Geçtiğimiz ay 2019 yılında rekabetçi etkinliklerde 100 milyon dolar fiyatında ödül dağıtacağını açıklayan Epic Games, bu kapsamda evvelki hafta toplamda 40 milyon dolar ödül havuzu olan Fortnite World Cup hakkındaki ayrıntıları paylaşmıştı. Firmanın duyurduğu Fortnite World Cup Kreatif ise bahtını Battle Royale modu dışında denemek isteyen oyunseverleri cümbüşe katılmaya davet ediyor.

Oyuncuların Fortnite World Cup ile birebir tarihlerde New York City’de düzenlenecek Fortnite World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanmak için öncelikle 29 Nisan – 7 Haziran tarihleri ortasında düzenlenecek elemeleri geçmeleri gerekecek. 5 haftalık elemeler sonunda seçilen 15 oyuncu, 26-28 Temmuz tarihlerinde yapılacak Fortnite World Cup Kreatif finallerinin heyecanını yerinde yaşama ve büyük mükafatı kazanmak için gayret etme talihi yakalayacak.

Oyuncular Fortnite World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanmak için 5 hafta boyunca Fortnite topluluk içerik üreticileri tarafından özel olarak tasarlanmış haritalarda uğraş edecek. Akabinde Fortnite’ın oyun içi tekrar izleme aracı ile çektikleri görüntüyü belirlenen bir etiketle YouTube’da yayınlayacaklar. Her hafta yeni bir harita ve yeni bir talih demek. Fortnite topluluğundan seçilecek içerik üreticilerinin beğenisini kazanan görüntülerin sahipleri, Fortnite World Cup Kreatif finallerine katılma hakkı kazanacaklar.

Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgiye Epic Games’in internet sayfasından ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu