Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (15 Eylül)

Haftanın yeni GeForce Now oyunları, NVIDIA tarafından yapılan yeni duyuru ile ortaya çıktı. Bulut servisi aboneleri, haftadan haftaya genişlemeye devam eden kütüphane üzerinden yedi yeni oyuna daha erişim sağlayabilecekler. Pekala bu oyunlar hangileri olacak? Ayrıntılar haberimizde.

NVIDIA tarafından yapılan açıklamada ve aşağıdan inceleyebileceğiniz listede, Spirit of the North, bugün prestijiyle Game Pass servisine de eklenmiş olan Metal: Hellsinger ve Animal Shelter üzere dikkat çeken oyunlar yer alıyor. Ekran kartı üreticisi tarafından yapılan resmi açıklama şu biçimde;

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları Açıklandı

‘Isonzo’ ve ‘Little Orpheus’un da dahil olduğu yeni sürümlerin ve yeni ‘Jurassic World Evolution 2’ DLC takviyesinin yer aldığı bu GFN Perşembe gününde de oyuncular oyunlar ortasında kaybolacak.

Bu hafta GFN Perşembe güncellemeleriyle 1.400’ün üzerinde oyundan oluşan GeForce NOW kütüphanesine katılan yedi yeni oyunla hafta sonuna erkenden giriş yapın.

Dinozorlardan bile daha eski bir PC’den PC oyunlarını oynamayı hayal bile edemeyen oyuncular artık Mac bilgisayarlardan yahut taşınabilir aygıtlar üzerinden GeForce NOW sayesinde istedikleri oyunları oynayabiliyor.

Oyun Dünyasına Giriş Yapın

Isonzo’da, otantik bir FPS 1. Dünya Savaşı oyunu, taktik marifetlerinizi test edin.

Kuzey İtalya’nın doğal dorukları, engebeli vadileri ve pastoral kasabaları ortasında savaşın. Tarihî savaş rollerine dayalı altı sınıftan birini seçin ve seçtiğiniz sınıfla temaslı çeşitli silah, ekipman ve avantajlardan bir teçhizat oluşturun. Kum torbaları ve teller döşeyerek, cephane sandıklarını yerleştirerek, siper periskopları yahut keskin nişancı kalkanlarını yerleştirerek ve daha fazlasını yaparak dinamik bir savaş alanına dahil olun.

Bu hafta eklenen yedi oyun:

  • Isonzo (Steam ve Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
  • Little Orpheus (Steam ve Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
  • Q.U.B.E. 10th Anniversary (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Metal: Hellsinger (15 Eylül’de Steam’da Yeni Sürüm)
  • Animal Shelter (Steam)
  • Spirit of the North (Epic Games Store)
  • Startup Company (GeForce NOW’a geri dönüyor, Steam)

Üyeler ayrıyeten bu hafta GeForce NOW’da bulunan Jurassic World Evolution 2: Late Cretaceous Pack DLC ile etkileyici yeni tarih öncesi çeşitleri keşfedebiliyor. Büyüleyici Geç Kretase devrinden ilham alan bu paket, 65 milyon yıl evvel yaşamış ve şimdiye kadar keşfedilmiş olan gökyüzünün sinsi avcılarından en büyük dinozorlara kadar karada, denizde ve havada yaşamış dört büyüleyici çeşidi içeriyor.

Başa dön tuşu