Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları (11 Ağustos)

Bildiğinizi üzere Ağustos ayına girişimizle birlikte, NVIDIA tarafından yapılan açıklama ile otuz sekiz yeni oyunun ekleneceği duyurulmuştu. Bu bağlamda, haftanın yeni GeForce Now oyunları da aşikâr oldu. Ayrıntılar haberimizde.

Ekran kartı üreticisi tarafından yapılan açıklamayla, bu hafta yedi yeni oyun bulut hizmetinin kütüphanesine eklendi. Dikkat çekenler ortasında Rumbleverse, Cult of the Lamb ve Warhammer 40.000: Mechanicus bulunuyor. Açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Haftanın Yeni GeForce NOW Oyunları Hangileri Oldu?

Rumbleverse’in bugün GeForce NOW’da gerçekleşecek lansmanı ile Grapital City’de gürleme vakti.

Iron Galaxy Studios ve Epic Games Publishing’in sunduğu yesyeni, oynaması fiyatsız Brawler Royale’de, buluttan neredeyse tüm aygıtlara akış gerçekleştirebilirsiniz.

Bu, oyuncuların taşınabilir de dahil olmak üzere rastgele bir GeForce NOW uyumlu aygıttan tam PC kalitesinde uğraş edebileceği, aşağıdan üste gerçek vuruş, rakibi havaya kaldırıp yere atma ve daha fazlasını yapabileceği manasına geliyor. Ve GeForce NOW, Mac oyuncularının uğraşa katılmasının tek yolu olarak dikkat çekiyor.

Ayrıca, GeForce NOW kütüphanesindeki yedi yeni oyun listesine göz atabilirsiniz. Üyeler ayrıyeten ilgilendikleri oyunlara erişimi daha problemsiz hale getiren yeni bir “AL” düğmesini de fark edecekler, böylelikle direkt oyuna girebilecekler.

Atla, Yere Fırlat!

Şampiyon olmak için gayret edilen Grapital City’nin kaotik dünyasına kısmın. Oyuncular, Rumblers’da, yakın dövüşte 40 kişilik kalabalığın içinden öne çıkmak için yüzlerce eşsiz eşya kullanarak kendi savaşçılarını yaratabilirler.

Ya da tahminen daha stratejik ilerlemeyi tercih edebilirler. Gökdelenlerle kaplı devasa bir kentte, keşfedecek pek çok şey var. Beyzbol sopası yahut dur işareti levhası üzere silahlarla, dolu kasaları ve ayrıyeten düzey atlamak için yükseltmeleri bulabileceğiniz birçok yer var.

Oyuncular, başka Rumblers’ları alt etmek için bir sürü atılım keşfedebilir ve ayakta kalan son kişi olmak ismine yeni dolambaçlı yollar bulmak için her cinste avantajlar keşfedebilir.

Rumble’ın yollarını öğrenmek, Grapital City’yi keşfetmek için Playground modu ile haritaya dağılmış çeşitli eğitim modülleri bulunuyor. Oyuncular ayrıyeten bir kadro oluşturabilir ve arkadaşıyla sırt sırta savaşabilir.

Rumbleverse’i oynamak fiyatsız, bu nedenle fiyatsız bir GeForce NOW üyeliği ile eşleştirildiğinde oynamak çok kolay. Bulut sayesinde üyelerin oyunun indirilmesini beklemeleri bile gerekmiyor.

“AL” Düğmesini Parçalayın

PC, Mac, iOS ve tarayıcıdaki GeForce NOW uygulamaları artık üyeleri direkt kendi seçtikleri dijital mağazaya bağlamak için bir “AL” düğmesine sahip ve bu da oyunları süratli bir formda satın almayı yahut oynaması fiyatsız olanlara erişmeyi daha da kolaylaştırıyor. Ayrıyeten, bulut akışı sayesinde oyun indirmelerini beklemek zorunda kalmadan, üyeler yeni oyunlarına mümkün olan en kısa müddette başlayabilirler.

Apex Legends’ın en yeni dönemi Hunted, üyelerin yayın yapması için de mevcut. Apex Legends: Hunted’da yeni bir Legend Vantage, güncellenmiş bir Kings Canyon haritası, artırılmış düzey sonu ve daha ziyadesiyle bulut üzerinden avlanın.

Ayrıca, bu hafta eklenen yedi yeni oyuna da göz atmayı unutmayın:

  • Tyrant’s Blessing (Steam ve Epic Games Store’da Yeni Sürüm)
  • Farthest Frontier (Steam’de Yeni Sürüm)
  • Arcade Paradise (11 Ağustos’ta Steam ve Epic Games Store’da)
  • Cult of the Lamb (11 Ağustos’ta Steam’de)
  • Rumbleverse (11 Ağustos’ta Epic Games Store’da)
  • Warhammer 40,000: Mechanicus (11 Ağustos’ta Epic Games Store’da)
  • Infinite Lagrange (Steam)
Başa dön tuşu